Forum nowoczesnamalopolska.pl
Lustro w ramie - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Lustro w ramie (/Thread-Lustro-w-ramie)Lustro w ramie - HannaMarzec - 07-12-2018 05:21 PM

Cześć! Planuję trochę udekorować mieszkanie i średnio mam pomysł, w jaki sposób ozdobić pomieszczonka. Przyuważyłam np. lustra srebrne i takie rozwiązanie generalnie by mi odpowiadało, ale byłabym wdzięczna, abyście skrobnęli, jaką metodą wy załatwiliście całą sprawęSmile


Lustro w ramie - słodkaGruszka - 07-12-2018 07:36 PM

Bez znaczenia czy ma się dom urządzony w designu klasycznym czy nowoczesnym, gustowne lustra dekoracyjne zawsze będą idealne! Zarazem w przedpokoju, jak i łazience czy innym wnętrzu, dodadzą nie wyłącznie szczególnego klimatu, lecz także będą dane wnętrze optycznie poszerzać. Sama na ścianach w mieszkaniu mam kilka luster i jestem z tej dekoracji bardzo zadowolona! Dlatego też bardzo polecam tego typu formę dekoracji. A jak ktoś chce, mogę podesłać namiar na fajny sklep.


Lustro w ramie - wojak - 07-12-2018 09:06 PM

Ostatnio poszukiwaliśmy z małżonką niebanalnych ozdób ściennych do domu. Szukaliśmy przedmiotu niesztampowego, szykownego oraz użytecznego. Doszliśmy do wniosku, iż bardzo dobrym pomysłem będzie zakup lustra. Przejrzeliśmy więc sieć internetową pod względem hasłalustra ze srebrną ramą. Dobranie stosowanych luster trochę trwało – mamy z żoną inne gusta, ale w końcu kupiliśmy przedmioty, które na sto procent zaspokajają nasze wymagania. I obecnie nasz dom zyskał ciekawą dekorację!


Lustro w ramie - Lajkucyk - 07-12-2018 09:21 PM

Nooo ciekawa debata nam się narodziła. Laska ma dwudziestkę na dniach i wreszcie wiem co za prezent załatwiać – zwierciadełko oczywista z http://www.evolutionhome.pl/pl/c/Klasyczne/59 Smile Vielen Dank for all za pomoc Smile Do swidania!