Forum nowoczesnamalopolska.pl
Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? (/Thread-Szukam-wk%C5%82adu-do-szuflady-najlepiej-firmy-Rejs-Znacie-jaki%C5%9B-sklep-gdzie-to-kupi%C4%99)



Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - siostraLudwika - 12-07-2017 09:33 AM

Hej forumowicze. Tak jak już w temacie pisałam, szukam takiego wkładu do szuflady na sztućce. Mam w domu akcesoria firmy Rejs i fajnie by było gdyby ten wkład też był tej firmy. Jestem bardzo zadowolona z ich produktów.


Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - zadżumiona20 - 12-07-2017 10:50 AM

Nie chcę być zgryźliwa ale wydaje mi się że jak byś wpisała coś takiego w google to znalazła być co najmniej kilkanaście jak nie więcej sklepów gdzie taki wkład kupisz.


Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - MichaelFreitag - 12-07-2017 11:24 AM

Zrobiłem dokładnie tak jak pisała koleżanka wyżej i trafiłem na link do strony sklepu https://www.ksieciunio.pl/REJS-wklad-UNI-do-szuflady-80-srebrny-p4299. Tam znajdziesz różnego rodzaju wkłady do szuflady Rejs i nie tylko. Nie bez powodu dałem ten link, zamawiałem już tam kilka rzeczy i sklep ma bardzo fajną ofertę.


Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - posejdon789 - 12-07-2017 12:42 PM

Z tej strony zamówiłem praktycznie wszystkie mechanizmy które mam w kuchni i jeszcze nic mi się nie zepsuło. Oferta sklepu jest bardzo fajna bo znajdziesz tam nie tylko drogie i markowe akcesoria ale także coś dla mniej wymagających Wink


Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - najlepszaAGA - 12-07-2017 01:45 PM

Widziałam takie wkłady w obi i wydawało się że są zrobione z takiego dość grubego plastiku. Jak nie chce ci się czekać na przesyłkę to może tam zobacz? Zawsze to szybciej a może nie będzie aż takiej różnicy w cenie.


Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - siostraLudwika - 12-07-2017 03:13 PM

Chodzi o to że na stronie producenta znalazłam taki wkład który idealnie będzie mi pasował do szuflady. Wymiary są wręcz ideale a dość długo odkładałam na tą kuchnię więc chciała bym żeby wszystko było perfekt.


Szukam wkładu do szuflady, najlepiej firmy Rejs. Znacie jakiś sklep gdzie to kupię? - gramwgry - 12-07-2017 06:06 PM

W takim razie masz już gotowy link gdzie chyba znajdziesz największy wybór produktów tej firmy w sieci. Jak nie będzie tego rozmiaru to napisz maila, być może po prostu nie ma go na stanie Wink