Forum nowoczesnamalopolska.pl
Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Kobiece przemyślenia (/Forum-Kobiece-przemy%C5%9Blenia)
+--- Wątek: Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? (/Thread-Interesuje-mnie-asortyment-dermokosmetyk%C3%B3w-%E2%80%93-gdzie-znajd%C4%99)Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - siostraLudwika - 11-29-2017 09:12 AM

Posiadam dość wrażliwą skórę twarzy i z tego tytułu większość „normalnych” kosmetyków drogeryjnych odpada na starcie. Potrzebuję środków o formule odpowiedniej z punktu widzenia skóry takiej jak moja – doradzicie?


Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - MichaelFreitag - 11-29-2017 10:09 AM

Dziś jest szeroki wybór różnych produktów robionych pod alergików, skórę atopową itp. Nie wskażę Ci żadnego konkretnego producenta bo nawet koncerny idą w ten trend.


Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - siostraLudwika - 11-29-2017 12:57 PM

Na pewno ciekawie się prezentują kosmetyki roślinne z naturalnymi składnikami. Jest ich naprawdę sporo więc można śmiało poszperać. Najlepiej chyba przez net zamawiać bo taniej.


Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - DzastinaSzifer - 11-29-2017 01:51 PM

Znam takie przypadłości z autopsji i zazwyczaj trafiam na coś godnego uwagi tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/dermokosmetyki-do-twarzy. Opcji jak widać jest dużo. Fajnie gdybyś miała już doświadczenie z jakimś produktem i trzymała się go konsekwentnie. Grunt żeby środki miały solidne badania dermatologiczne za sobą czego drogerie nie zapewniają.


Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - rosyjskicar - 11-29-2017 04:07 PM

Żonka już od dłuższego czasu wybiera kremy czy maseczki dedykowane skórze problemowej bo są łagodniejsze. To tak w tamach profilaktyki uczuleń i póki co jest spoko.


Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - duzybyk - 11-29-2017 04:40 PM

Moja kobieta też się tam zaopatruje, aczkolwiek ostatnio bardziej pod kątem problemów naszego synka z odpornością. Ten syrop nam przypasował http://www.apteka-internetowa-24.pl/sambucol-junior-syrop-120-ml.html. Kiedyś o nim słyszałem tylko wszędzie był diabelnie drogi. Ogólnie spory wybór różnych rzeczy tam jest.


Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę? - słodkaGruszka - 11-29-2017 05:15 PM

Z dermokosmetykami bywa ten kłopot że nie wszystkie są uniwersalne i przy pewnych dolegliwościach mogą nie wpływać dobrze. Polecam konsultację z Twoim dermatologiem.