Forum nowoczesnamalopolska.pl
Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Erotyka, uczucia, związki (/Forum-Erotyka-uczucia-zwi%C4%85zki)
+--- Wątek: Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? (/Thread-Czy-feromony-Love-Desire-to-feromony-zapachowe)



Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - MichaelFreitag - 08-22-2017 01:36 AM

Chciałem się zapytać, bo to niestety nie jest dość często omwiany temat, czy feromony marki Love Desire są to feromony zapachowe, czy raczej bezwonne, które oddziałują po prostu na kobiecie zmysły. Nie ukrywam, żę szukam raczej czegoś co i ja będę na sobie czuł...


Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - posejdon789 - 08-22-2017 04:21 AM

No to akurat w tym przypadku trafisz bardzo dobrze, bo te feromony pachną i to bardzo ładnie. Wiele osób twierdzi, że ten zapach jest na tyle delikatny, że nwet i kobiety mogłyby go używać.


Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - MichaelFreitag - 08-22-2017 07:15 AM

No mi właśnie o coś delikatnego chodzi...


Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - duzybyk - 08-22-2017 09:56 AM

Super zapach, który nie dominuje w otoczeniu, a daje prawdziwy efekt w postaci zainteresowania innych osób. Sam stosuje i pasuje zarówno do sytuacji bardziej intymnych, jak i do pracy...


Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - wyczesanawkosmos - 08-22-2017 12:49 PM

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym zapachu i innych to zajrzyj tutaj http://feromony-rank.pl/produkty/love-desire/, znajdziesz wiele ciekawy informacji na temat używania, no i składu tego specyfiku. Mężczyźni bardzo często używają Love Desire feromony te należą do gupy najbardziej skutecznych, więc sprawa jest oczywista.


Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - popaprana - 08-22-2017 03:03 PM

Oj moje panie nawet nie wiecie jak nasi panowie nami manipulują...


Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - gramwgry - 08-22-2017 04:11 PM

Ale tylko w dobrych zamiarach...


Czy feromony Love Desire to feromony zapachowe? - Katalonia86 - 08-22-2017 05:52 PM

No oczywiscie, że tak, bo inne sposoby są niedopuszczalne. A tak na poważnie, to i panie nie są gorsze, bo feromony dla kobiet też są ogólnie dostępne.