Forum nowoczesnamalopolska.pl
Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: Motoryzacja, czyli moc koni mechanicznych (/Forum-Motoryzacja-czyli-moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? (/Thread-Tani-i-sprawdzony-d%C5%82ugoterminowy-wynajem-samochod%C3%B3w-%E2%80%93-gdzie)

Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? - kosiarzUmysłów - 07-17-2017 10:27 AM

Prowadzę firmę, sporo działamy w terenie i za jakiś czas będziemy realizować projekt w Łodzi. Wtedy będę musiał wynająć kilka autek na okres góra dwóch-trzech miesięcy. Czy macie jakąś wiedzę odnośnie tego w jakiej wypożyczalni warto taką usługę wykupić? Dziękuję za wszystkie rady.

Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? - słodkaGruszka - 07-17-2017 10:37 AM

O ile mi wiadomo to jest wiele takich wypożyczalni w naszym mieście i nie umiem powiedzieć która z nich jest najlepsza.

Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? - MichaelFreitag - 07-17-2017 11:52 AM

Z pewnością warto rozważyć poważnie tę ofertę: http://metropolis-rent.pl/wynajem-dlugoterminowy/. To wypożyczalnia która bardzo szybko się w Łodzi rozwija i pozyskuje wielu klientów. Wynika z to z atrakcyjnych cen i niezłej floty. Poza tym długoterminowy wynajem samochodów u nich zawiera też pełne serwisowanie, wymianę opon – wiele wypożyczalni tego nie daje.

Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? - posejdon789 - 07-17-2017 01:46 PM

Dla przedsiębiorców to jest świetne rozwiązanie – masz ubezpieczone auta do dyspozycji i po prostu z nich korzystasz.

Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? - wyczesanawkosmos - 07-17-2017 03:14 PM

Mąż wynajmował na takiej zasadzie. Nigdy nie narzekał, ceny też wcale nie są wysokie jak niektórzy sobie wyobrażają.

Tani i sprawdzony długoterminowy wynajem samochodów – gdzie? - rosyjskicar - 07-17-2017 06:09 PM

Znam linkowaną firmę – bardzo solidna. Ja miałem od nich samochód tylko na trzy dni ale złego słowa nie powiem.