Forum nowoczesnamalopolska.pl
Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? (/Thread-Zadaszenie-drewniane-nad-tarasem-%E2%80%93-sta%C5%82e-czy-otwierane)



Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? - duzybyk - 07-14-2017 08:40 AM

Czesc wszystkim. Jestem przed decyzja o tym, czy nad moim tarasem zamontować zadaszenie drewniane stałe czy otwierane. Czy macie może jakies doświadczenie w tym temacie?


Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? - sergjei - 07-14-2017 10:43 AM

Ja nie chciałem otwieranego, bo stwierdziłem, ze i tak nie będę korzystal z tej funkcji i zamontowałem stale.


Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? - wojak - 07-14-2017 12:15 PM

A u mnie dziewczyna się uparla, ze chce mieć wlasnie otwierane i montowane mielismy cos takiego: http://tdmtarasy.pl/oferta/zadaszenia/zadaszenia-otwierane/. Najpierw nie byłem przekonany, czy to rzeczywiście będzie praktyczne rozwiązanie, ale z perspektywy użytkowania stwierdzam, ze takie zadaszenie drewniane jest swietnym pomysłem. Jak chcesz wpuścić trochę slonca i powietrza, to takie zadaszenie się otwiera i nie siedzisz jak w klatce. Mamy je nad tarasem, ale wiem, ze tez niektórzy robia cos takiego nad kuchnia albo and basenem – jeśli maja taka możliwość.


Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? - gramwgry - 07-14-2017 01:48 PM

fajna sprawa – nawet nie wiedziałem. Do tej pory myslalem, ze zadaszenie drewniane nad tarasem mogą być tylko stale.


Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? - duzybyk - 07-14-2017 03:42 PM

widziałem ten link Smile ta forma żaluzji jest bardzo ciekawa.


Zadaszenie drewniane nad tarasem – stałe czy otwierane? - wojak - 07-14-2017 06:10 PM

Wiem o tym Wink