Forum nowoczesnamalopolska.pl
Czy znacie jakąś dobrą firmę produkującą litery 3D LED do reklam świetlnych? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: W pracy (/Forum-W-pracy)
+--- Wątek: Czy znacie jakąś dobrą firmę produkującą litery 3D LED do reklam świetlnych? (/Thread-Czy-znacie-jak%C4%85%C5%9B-dobr%C4%85-firm%C4%99-produkuj%C4%85c%C4%85-litery-3D-LED-do-reklam-%C5%9Bwietlnych)



Czy znacie jakąś dobrą firmę produkującą litery 3D LED do reklam świetlnych? - WielkiBrat99 - 05-15-2017 02:07 PM

Witajcie. Szukam jakiejś sprawdzonej firmy produkującej reklamy świetlne, a najlepiej litery 3D LED. Najbardziej zależy mi na tym, aby efektownie się one prezentowały i były wytrzymałe. Jeśli ktoś ma namiary na takie przedsiębiorstwo, to proszę, aby się podzielił.


Czy znacie jakąś dobrą firmę produkującą litery 3D LED do reklam świetlnych? - Furiatk4 - 05-15-2017 05:06 PM

Cześć. Chodzi Ci o jakieś konkretne miasto, czy nie ma to dla Ciebie większego znaczenia?


Czy znacie jakąś dobrą firmę produkującą litery 3D LED do reklam świetlnych? - WielkiBrat99 - 05-15-2017 06:01 PM

Jest mi to zupełnie obojętne. Zależy mi tylko na wysokiej jakości. Zawsze mogę przecież zamówić dostawę kurierem.


Czy znacie jakąś dobrą firmę produkującą litery 3D LED do reklam świetlnych? - Furiatk4 - 05-15-2017 08:43 PM

W takim razie mam coś, co może Cię zainteresować. Proszę bardzo: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/content/20-logo-litery-3d-led. Robią naprawdę świetnej jakości litery 3D LED. Codziennie oglądam je na sklepie mojego wujka i prezentują się rewelacyjnie, zwłaszcza nocą. Smile Aha, jeśli dobrze się orientuję, ceny także są całkiem przystępne.


Czy znacie jakąś dobrą firmę produkującą litery 3D LED do reklam świetlnych? - WielkiBrat99 - 05-15-2017 10:35 PM

Bardzo Ci dziękuję! Na razie stronę dodam do zakładek, a jutro albo pojutrze sobie do nich przedzwonię. Te realizacje, które zamieścili na stronie, całkiem mi się podobają. Smile