Forum nowoczesnamalopolska.pl
W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Co robimy po pracy? (/Forum-Co-robimy-po-pracy)
+--- Wątek: W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? (/Thread-W-jakiej-firmie-znajd%C4%99-dobrych-trener%C3%B3w-personalnych-w-Krakowie)



W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - WielkiBrat99 - 04-20-2017 03:52 AM

Miałem do czynienia już z kilkoma „trenerami” z naszego miasta i powiem wam, że totalna żenada. Jeśli tak wygląda każdy trener, to ja dziękuję za taką współpracę, lepiej już sobie w telefonie apkę zainstalować… No ale dobra… dosyć marudzenia. Może Wy macie inne doświadczenia, a jeśli tak jest, to bardzo Was proszę o kontakt do jakiegoś dobrego trenera.


W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - posejdon789 - 04-20-2017 06:12 AM

Tak to jest, jak się bierze jakiegoś gościa za pół darmo z prywatnego ogłoszenia. Wtedy to możesz się jedynie nabawić frustracji i ćwiczyć cierpliwość Tongue Też znałem tkaiego jednego koksa, co to chodził na siłównię i myślał, że może trenować innych. Jak kazał mi (kiedy zaczynałem dopiero) wyciskać 100 kilo na klatę, to mu podziękowałem.


W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - kosiarzUmysłów - 04-20-2017 08:44 AM

To rzeczywiście jakiś... Dlatego uważam, że taki trener powinien mieć odpowiednie kwalifikacje i wykształcneie inaczej można znaleźć mnóstwo takich, którzy chcą trenować innych „jak im się wydaje”.


W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - WielkiBrat99 - 04-20-2017 10:37 AM

Ja też właśnie miałem ich dosyć, dlatego chciałbym się dowiedzieć, gdzie takich znajdę.


W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - rosyjskicar - 04-20-2017 01:20 PM

Proponuję, byś, czy raczej byście wszyscy, zapoznali się ofertą firmy Studio Synergy Kraków jak dla mnie nie ma lepszej oferty. Zresztą, sam fakt, że oni chyba jako pierwsi wprowadzili treningi EMS w Krakowie. Znaczy się, że goście idą z duchem czasu i doskonale wiedzą, jak pracować efektywnie ze swoimi podopiecznymi.


W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - kosiarzUmysłów - 04-20-2017 02:41 PM

O! :O Nawet nie wiedziałem, że te treningi są w Krakowie realizowane.


W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - rosyjskicar - 04-20-2017 05:30 PM

No są są Smile Wejdź sobie pod adres studiosynergy.pl/trenerzy/, gdzie więcej będziesz mógł poczytać o samych trenerach. W tym studiu jest ich kilku, a każdy z nich jest naprawdę zawodowcem. Ja chodzę do nich raz w tygodniu i treningi, które tam odbywam są wprost rewelacyjne. Polecam, bo naprawdę lepszych trenerów osobistych w Krakowie najzwyczajniej w świecie nie znajdziecie.


W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie? - Hryzantem99 - 04-20-2017 08:19 PM

Też uważam, że treningi ze specjalistami ze Studio Synergy są prawdopodobnie najlepsze w całym miescie. Chodziła na siłownie, korzystałam z tamtejszych trenerów i wcale nie było tak spektakularnych rezultatów po dłuższym czasie. Kiedy zaś zgłosiłam się do nich, to cały trening zyskał na jakości, a obecnie mogę się poszczycić smukłą, atletyczną sylwetką, że już nie wspmnę o kobiecych kształtach Smile