Forum nowoczesnamalopolska.pl
Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Kobiece przemyślenia (/Forum-Kobiece-przemy%C5%9Blenia)
+--- Wątek: Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie? (/Thread-Jaki-szampon-na-wypadanie-w%C5%82os%C3%B3w-polecacie)



Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie? - Furiatk4 - 03-10-2017 04:05 PM

Witam serdecznie Wink Od kilku tygodni okropnie zaczęły wypadać mi włosy, są dosłownie wszędzie! Mam nadzieję, że to „chwilowe” wywołane zmęczeniem i stresem... Chciałabym jednak jakoś zadbać o włosy, ponieważ trochę mnie martwi fakt, że wszędzie je znajduję.. Chciałabym zacząć od jakiegoś dobrego szamponu przeciw wypadaniu włosów. Macie jakieś faworyty??


Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie? - WielkiBrat99 - 03-10-2017 04:28 PM

Witam, A może to zła dieta? Kondycja naszej skóry i włosów często wynikają z tego, jak się odżywiamy. Może to też świadczyć o stanie zdrowia, więc jeśli nie przestaną Ci wypadać włosy, udaj się do lekarza, mogą to być problemy z tarczycą na przyklad.


Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie? - DzastinaSzifer - 03-10-2017 05:07 PM

Witaj, ja znalazłam szampon na wypadanie włosów zupełnie przez przypadek na stronie https://www.floslek.pl/11,produkty_lab/187,szampony_do_w%C5%82osow_.html i zdecydowanie jest to numer jeden w walce z wypadającymi włosami. Firma ta ma linię specjalistycznych szamponów, na wypadanie również


Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie? - najlepszaAGA - 03-10-2017 05:57 PM

Firma FLOSLEK zaczyna być coraz bardziej popularna, bo już nie pierwszy raz widze/ slysze, ze ktos uzywa kosmetykow tej firmy. Ja stosowałam szampon, odżywke i maskę do włosów zniszczonych (dostałam w prezencie) i jestem zachwycona. Będę zamawiać regularnie, polecam


Jaki szampon na wypadanie włosów polecacie? - Furiatk4 - 03-10-2017 07:21 PM

Więc i ja zamówie, dzięki wielkie!