Forum nowoczesnamalopolska.pl
Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Nasze problemy (/Forum-Nasze-problemy)
+--- Wątek: Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? (/Thread-Gdzie-dostan%C4%99-prowadnice-liniowe-Hiwin)



Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? - kosiarzUmysłów - 03-02-2017 01:09 PM

Jak się macie? Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku chociaż, bo u mnie u mnie nie. Tongue Potrzebne mi są teraz prowadnice liniowe i tak się składa niestety, że nie wiem, gdzie je mogę kupić. Liczę tutaj na Waszą kreatywność i z nadzieją czekam aż mi coś podpowiecie Smile


Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? - posejdon789 - 03-02-2017 03:10 PM

Ja też miałem z tym problem i nie miałem pojęcia gdzie to znaleźć. Ale trochę poszperałem nawet w sklepach iternetowych i mi się udało znaleźć, bo inaczej nic by z tego nie wyszło. Teraz już jestem spokojny, że mi się udało wszystko ogarnąć.


Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? - kosiarzUmysłów - 03-02-2017 03:43 PM

A możesz rąbka tajemnicy uchylić i coś na ten temat powiedzieć? Chętnie się dowiem jak to wygląda z Twojej strony, gdzie tego szukałeś, jak to zrobiłeś i w ogóle, bo ja naprawdę tego nie mogę ogarnąć i jestem już trochę załamany tym, że tak to beznadziejnie to idzie :/


Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? - posejdon789 - 03-02-2017 04:52 PM

Jasne, jak chcesz to wejdź od razu prosto na abcnc.pl/hiwin-prowadnice-i-wozki to tam zobaczysz marki Hiwin prowadnice liniowe, które się w tej roli najlepiej sprawdzają. No przynajmniej ja mam z nimi takie doświadczenia, żę wiem, że warto z nich korzystać, bo zawsze dobrze działają Smile


Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? - kosiarzUmysłów - 03-02-2017 07:09 PM

A firmę to akurat znam, tylko bardziej mi chodziło o samo miejsce, w którym bym mógł kupić te części. Ale teraz już przynajmniej wiem, że mogę polegać tutaj na forum i zawsze mi ktoś doradzi gdzie się wszystko znajduje. Dzięki wielkie za pomoc, teraz liczę a dużą dostępność Smile


Gdzie dostanę prowadnice liniowe Hiwin? - posejdon789 - 03-02-2017 09:40 PM

W tym sklepie zawsze duża dostępność i możesz liczyć na to, że uda Ci się kupić wszystko to, czego potrzebujesz, więc nie musisz się martwić akurat tym aspektem Smile Ciesze się, ze pomogliśmy!