Forum nowoczesnamalopolska.pl
Studio filmowe w Warszawie – wynajem - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Bez kategorii (/Forum-Bez-kategorii)
+--- Dział: Pozostałe tematy (/Forum-Pozosta%C5%82e-tematy)
+--- Wątek: Studio filmowe w Warszawie – wynajem (/Thread-Studio-filmowe-w-Warszawie-%E2%80%93-wynajem)



Studio filmowe w Warszawie – wynajem - gramwgry - 02-10-2017 02:36 PM

Postanowiłem, że założę temat, ze względu na poszukiwania najlepszego studia w Warszawie. Potrzeba mi czegoś odpowiednio zaaranżowanego, przestrzennego, z odpowiednim oświetleniem, pomocą i za nieduże pieniądze. Wiem, jestem wymagający, no ale taki już właśnie jestem. Macie coś do zaoferowania, to bardzo proszę o porady.


Studio filmowe w Warszawie – wynajem - słodkaGruszka - 02-10-2017 03:18 PM

Studio filmowe to raczej gdzieś na uboczu miasta, wtedy łatwiej zagrać sceny na wsi. Niestety nie wiem, gdzie można by takie znaleźć w stolicy. Życzę powodzenia.


Studio filmowe w Warszawie – wynajem - WielkiBrat99 - 02-10-2017 03:38 PM

Dzień dobry. Z tego co pamiętam najlepiej jest wziąć pod uwagę studio bakarum.pl. Niech cię nie zmyli, że jest to tylko studio fotograficzne, ponieważ oferta wynajęcia studia na plan filmowy także jest dostępna.


Studio filmowe w Warszawie – wynajem - wyczesanawkosmos - 02-10-2017 04:30 PM

Mnie to zawsze fascynował świat kinowy. Być aktorką, chociażby zagrać epizod – marzenie. Też coś mi utkwiło w pamięci o tym studiu, ale nie sądziłam, że jest ono także filmowe. Zawsze myślałam, że tam tylko zdjęcia się robi.


Studio filmowe w Warszawie – wynajem - Furiatk4 - 02-10-2017 05:50 PM

Witajcie. Ja się orientuję gdzie można wynająć studio filmowe w Warszawie. Znalazłam specjalnie dla Ciebie nawet ofertę, byś miał jasny obraz ile to kosztuje https://bakarum.pl/studio-filmowe-cennik/. Ceny nie są najwyższe, nie ma co się tak tego czepiać, najważniejsze, że przestrzeń jest. W dodatku można tam przechować swój sprzęt i skorzystać z usług pomocników.