Forum nowoczesnamalopolska.pl
Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu (/Thread-Potrzebuj%C4%99-wypra%C4%87-dywany-w-Poznaniu)



Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - wyczesanawkosmos - 02-01-2017 08:43 AM

Wzięłam się ostatnio za generalne porządki. Nie wiedziałam ,ze tak bardzo pies zasikał nam dywan… i nadaje się on jedynie do prania. Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu… Ale gdzie?Coś ktos?


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - popaprana - 02-01-2017 11:03 AM

Jeśli nie wypierzesz od razu tego dywanu, to potem trudniej będzie ci się pozbyc tego zapachu. Wiec działaj od razu.


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - najlepszaAGA - 02-01-2017 12:39 PM

Faktem jest że czasem trzeba zrobic pranie dywanów Poznań to i tak dobre miejsce by znaleźć jakąś konkretna firme. Możesz tu zajrzec http://ecomyjnia-poznan.pl/ oni mi prali wszystkie dywany przed slubem i o dziwo wszystko zeszło. To jest prania ekologiczna parowa no i mobilna wiec wg mnie naprawde to wygodne. A poza tym zdrowiej.


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - DzastinaSzifer - 02-01-2017 02:54 PM

Odgruzowanie pokoju skad ja to znam? hehe


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - najlepszaAGA - 02-01-2017 05:36 PM

Ta firma co polecałam ECOMYJNIA-POZNAŃ to zajmuje się też praniem tapicerki samochodowej, czyszczeniem samochodów, wszelkie fotele, foteliki samochodowe z nimi troche mi latwiej zaprowadzic porządek hehe


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - Furiatk4 - 02-01-2017 08:11 PM

Czasem trzeba Tongue


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - DzastinaSzifer - 02-01-2017 09:42 PM

ja nie lubię za bardzo detergentów dlatego wolę bardziej ekologiczne rozwiążania.


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - Furiatk4 - 02-01-2017 10:43 PM

tym bardziej ze my teraz wszedzie wokół chemii się obracamy no i potem nasze zdrowie się sypie nie ma się co dziwic.


Potrzebuję wyprać dywany w Poznaniu - gramwgry - 02-02-2017 12:27 AM

Kiedy ja szukałem firmy do prania tapicerki kiedyś to miałem problem żeby ktos to robil parowo… ale teraz to w sumie żaden problem