Forum nowoczesnamalopolska.pl
Pomysł na zabudowę targową - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: W pracy (/Forum-W-pracy)
+--- Wątek: Pomysł na zabudowę targową (/Thread-Pomys%C5%82-na-zabudow%C4%99-targow%C4%85)



Pomysł na zabudowę targową - MichaelFreitag - 01-31-2017 12:46 PM

Witam wszystkich. Macie może ciekawy pomysł na zabudowę targową sklepu meblowego? Wła-śnie czegoś takiego poszukuję, niedługo będą targi, czas się wystawić. Będę wdzięczny za pomoc.


Pomysł na zabudowę targową - siostraLudwika - 01-31-2017 01:29 PM

Cześć. Jeśli mogę doradzić to bardzo ciekawe pomysły na zabudowanie takich stoisk targowych ma firma Versus. Bardzo nowocześnie podchodzą do każdego projektu. Stoisko z ofertami me-blowymi powinno być jasne i dobrze oświetlone.


Pomysł na zabudowę targową - posejdon789 - 01-31-2017 02:15 PM

Jak przechadzam się po takich targowiskach to przeważnie największą uwagę przyciągają stano-wiska, gdzie rozdają coś za darmo, albo mają najbardziej błyszczące platformy. Może doradziłem ci odrobinę.


Pomysł na zabudowę targową - Furiatk4 - 01-31-2017 05:13 PM

Chciałabym się odrobinę wtrącić. Sama nie raz brałam udział w takich targowiskach. Też się wy-stawiałam. Najlepszą ofertę zawsze ma ten, co potrafi więcej zainwestować w ekspozycję stano-wiska. Więc kawa owszem przyciąga, ciacho też, ale przede wszystkim efektowny aranż stoiska. Ot cała tajemnica sukcesu stoisk targowych.


Pomysł na zabudowę targową - IgorK - 01-31-2017 07:21 PM

Witam. Uważam podobnie. Czasami inwestycja się opłaca, a zabudowa targowa powinna mieć to coś. Podaję namiar do strony firmy reklamowej versus-targi.pl/. Robią świetne tło na stanowiskach i doskonale uwzględniają w tym oświetlenie. Im jaśniej, tym więcej zainteresowa-nych przychodzi.


Pomysł na zabudowę targową - słodkaGruszka - 01-31-2017 08:04 PM

Jeśli mam się wypowiadać, to sądzę, że warto popracować nad kolorem. Zbyt jaskrawy wcale nie przyciąga uwagi.