Forum nowoczesnamalopolska.pl
Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Lublinie? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: W pracy (/Forum-W-pracy)
+--- Wątek: Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Lublinie? (/Thread-Ile-kosztuje-wynaj%C4%99cie-prywatnego-detektywa-w-Lublinie)



Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Lublinie? - Furiatk4 - 01-31-2017 01:34 PM

Korzystał ktoś z was, z usług prywatnego detektywa w Lublinie? Ile to może kosztować? Z czyich usług warto skorzystać, a kogo lepiej unikać?


Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Lublinie? - Lajkucyk - 01-31-2017 01:45 PM

Ja korzystałam. Tylko nie pamiętam jak się ta firma nazywała. Wiem, że mieli biuro gdzieś przy inżynierskiej.


Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Lublinie? - Furiatk4 - 01-31-2017 02:59 PM

O, a można wiedzieć w czym Ci pomagali i ile to kosztowało?


Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Lublinie? - WielkiBrat99 - 01-31-2017 05:54 PM

Przy Inżynierskiej jest chyba biuro agencji Monos24. Nie wiem czy to jest jakaś większa agencja, czy tam pracuje tylko jeden prywatny detektyw Lublin jest niby miastem wojewódzkim, ale tu raczej nie ma wielu firm prowadzących taką działalnośc, więc na pewno chodziło Ci własnie o tą agencję. Zresztą możesz sprawdzić w necie, czy to oni.


Ile kosztuje wynajęcie prywatnego detektywa w Lublinie? - Lajkucyk - 01-31-2017 06:37 PM

Dokładnie, to z ich usług korzystałam. A sprawa była stara jak świat – chodziło o sprawdzenie męża, czy ma kochanke.