Forum nowoczesnamalopolska.pl
Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Na poważnie i prosto z mostu (/Forum-Na-powa%C5%BCnie-i-prosto-z-mostu)
+--- Dział: Kobiece przemyślenia (/Forum-Kobiece-przemy%C5%9Blenia)
+--- Wątek: Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? (/Thread-Internetowy-obuwniczy-%E2%80%93-macie-jakie%C5%9B-sugestie)



Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? - Furiatk4 - 01-18-2017 07:08 AM

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna większej ilości butów bo moje stare pary są już dość wysłużone. Problem w tym że nie mam z racji pracy czasu na wizyty w sklepach więc wygodniej byłoby mi zamówić wszystko przez internet. I tu pytanie który z takich sklepów będzie odpowiedni?


Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? - IgorK - 01-18-2017 09:59 AM

Hm, trudno coś doradzić o tyle że konkurencja między takimi stronami jest bardzo duża i w gruncie rzeczy cały czas ktoś nowy na rynku się pojawia. Ale z pewnością przy pewnym researchu da się bez większych problemów trafić na sensowne miejsce.


Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? - Lajkucyk - 01-18-2017 10:32 AM

Jeśli mogę coś bardzo konkretnie zasugerować to ja bym spróbowała tego: https://awangardashoes.pl/. Naprawdę dobry sklep z darmową wysyłką i bardzo szerokim wyborem. Ciężko tam czegoś nie dobrać dla siebie Smile


Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? - Hryzantem99 - 01-18-2017 12:48 PM

Ja też o tym sklepie myślałam – widzę że ostatnimi czasy chyba robi furorę bo jedna moja koleżanka też dostała przesyłkę od nich. Muszę tam zajrzeć czy wprowadzili jakąś nową promocję


Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? - posejdon789 - 01-18-2017 02:32 PM

Lubię zakupy w internecie, buty w sumie też ale raz miałem tego rodzaju problem że musiałem wymieniać na numer większe ale wszystko dało się sprawnie i bez komplikacji załatwić. Także wszystko jest do ogarnięcia.


Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie? - MichaelFreitag - 01-18-2017 05:31 PM

Zdaje się że chyba zdecydowanie bardziej się teraz opłaca kupować obuwie w internecie. Normalne salony narzucają czasem kosmiczne marże a online da się na markowych butach sporą oszczędność zrobić.