Forum nowoczesnamalopolska.pl
Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: Motoryzacja, czyli moc koni mechanicznych (/Forum-Motoryzacja-czyli-moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? (/Thread-Podr%C3%B3%C5%BC-do-Niemiec-z-lubuskiego-Jak)



Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? - WielkiBrat99 - 01-10-2017 04:17 PM

Hej. Mam taki plan teraz, żeby sobie na trochę wyemigrować do Niemiec. Nie wiem, jak się tam dostać i mam nadzieję, że jeździ może jakiś bus do Kolonii z lubuskiego, bo do Kolonii właśnie jadę. Ma ktoś może informacje na temat? Chętnie się dowiem od Was, a może ktoś z Was też tak podróżował do Niemiec?


Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? - IgorK - 01-10-2017 06:31 PM

Ja co prawda nigdy w Niemczech nawet nie byłem, ale jak chcesz to mam znajomego, który tam jechał. To mogę do niego napisać i się dowiedzieć jak tam dojechał. Bo on też właśnie do Kolonii pojechał i tam pracuje, więc może coś ogarnia w tym temacie


Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? - WielkiBrat99 - 01-10-2017 07:25 PM

Jasne, będze mi bardzo miło, jak się dowiesz od kolegi. Termin wyjazdu coraz bardziej się zbliża i nie wiem, jak mam to wszystko załatwić, żeby się wyrobić. Ech, same tylko rpboelmy, a człowiek myślał, że wyjeżdża po to, żeby się ich pozbyć…


Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? - IgorK - 01-10-2017 09:36 PM

Kolega dał mi cynk, żebyś zajrzał sobie na stronę http://domibus.pl/bus-do-niemiec-lubuskie/ i tam sobie możesz taki transport załatwić. Fajnie będzie, a przynajmniej on tak mówi. Big Grin Tranposrt podobno jest tani i bez problemu się dostaniesz do Kolonii. On co jakiś czas podróżuje tutaj do Polski i znowu do Niemiec tam na miejsce i poleca Smile


Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? - WielkiBrat99 - 01-10-2017 10:49 PM

No skoro poleca, to chyba ja też chętnie będę mógł skorzystać z takiej opcji i liczyć na to, że się tam dostanę be zproblemów. No w każdym razie dzięki, jeden problem już teraz z głowy i nie muszę się martwić, że nie dojadę


Podróż do Niemiec z lubuskiego. Jak? - IgorK - 01-11-2017 12:16 AM

Nie ma sprawy, gdybyś jeszcze czegoś potrzebowal, jakichś informacji, to śmiało wal i Ci podpowiem chętnie Wink A w razie co to mojego kumpla zapytamy Big Grin