Forum nowoczesnamalopolska.pl
Japonia jako miejsce pielgrzymki. - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Podróże dalekie i bliskie (/Forum-Podr%C3%B3%C5%BCe-dalekie-i-bliskie)
+--- Wątek: Japonia jako miejsce pielgrzymki. (/Thread-Japonia-jako-miejsce-pielgrzymki)



Japonia jako miejsce pielgrzymki. - zadżumiona20 - 12-14-2016 01:14 PM

Dzień dobry. Chciałabym wybrać się z córką na pielgrzymkę do Japonii, co wiem nie będzie łatwym zadaniem. Interesuje nas pielgrzymka śladami św. Maksymiliana Kolbe. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał już okazję wyruszyć na taką wyprawę oraz z jakim biurem czy organizacją jechał? Jest to duże przedsięwzięcie aż do Japonii dlatego chce, aby wszystko było dobrze zorganizowane.


Japonia jako miejsce pielgrzymki. - SabaJ - 12-14-2016 03:56 PM

Hej. Jeżeli chodzi o wycieczkę do Japonii Misja Travel jest najlepszym biurem pielgrzymkowym, który od niedawna zajmuje się także organizacją pielgrzymek do Japonii. Byłam na organizowanym przez nich wyjeździe i byłam bardzo zadowolona. Dodam, że był to ich pierwszy wyjazd do Japonii i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów.


Japonia jako miejsce pielgrzymki. - duzybyk - 12-14-2016 04:42 PM

Witaj. Bardzo polecam Ci odbyć pielgrzymkę śladami św. Maksymiliana Kolbę. Osobiście sami z żoną wybraliśmy się tam, bez pomocy żadnego biura, ponieważ zrobiliśmy to przy okazji wakacji w Japonii. Co do wspomnianego biura podróży to jak najbardziej polecamy, ponieważ byliśmy z nimi na wyprawie do Gruzji – taka wycieczka objazdowa. Oprócz tego wiem, że mają specjalne nagłośnienie dla muzeów, ponieważ mój brat u nich to wypożyczał na jedną ze swoich wycieczek.


Japonia jako miejsce pielgrzymki. - Furiatk4 - 12-14-2016 05:19 PM

Witajcie! Również skorzystałam z oferty tego biura na pielgrzymkę do Japonii i byłam zachwycona. Wszystko świetnie zorganizowane, odwiedziliśmy wiele miejsc, hotele czyste i wygodne, jedzonko zapewnione. Polecam!


Japonia jako miejsce pielgrzymki. - gramwgry - 12-14-2016 07:17 PM

Dzień dobry, polecam Pani rozejrzeć się do katolickich biurach podróży, które oferują takie wyjazdy. Wspomniane wcześniej biuro także znam, ponieważ moja siostra wyjeżdżała z nimi na dwie pielgrzymki i była zadowolona.