Forum nowoczesnamalopolska.pl
Z belką w samochodzie kiepsko – co robić? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: Motoryzacja, czyli moc koni mechanicznych (/Forum-Motoryzacja-czyli-moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Z belką w samochodzie kiepsko – co robić? (/Thread-Z-belk%C4%85-w-samochodzie-kiepsko-%E2%80%93-co-robi%C4%87)



Z belką w samochodzie kiepsko – co robić? - posejdon789 - 11-03-2016 05:20 PM

Mój ukochany Citroen ma już za sobą niejedną przygodę i chyba zaczęły mu one wychodzić bokiem. Ponoć zawieszenie trzyma się na słowo honoru i warto rozejrzeć się za serwisem który to naprawi. Ktoś coś? Smile


Z belką w samochodzie kiepsko – co robić? - MichaelFreitag - 11-03-2016 05:56 PM

Znam ten ból niestety. W moim przypadku w zeszłym roku była konieczna regeneracja belki Citroen Berlingo Kraków na szczęście mnie nie zawiódł i trafiłem do świetnego zakładu. Bardzo solidni fachowcy zrobili co trzeba i jeżdżę dalej Smile


Z belką w samochodzie kiepsko – co robić? - wojak - 11-03-2016 06:14 PM

Zawieszenie to czasami jest to wąskie gardło samochodów, zwłaszcza nowszej generacji. Ale czas jak w Twoim przypadku też jednak robi swoje.


Z belką w samochodzie kiepsko – co robić? - rosyjskicar - 11-03-2016 07:45 PM

Mój ojciec się z tym zmagał nie tak dawno. Byłem ciekaw ile będzie kosztować regeneracja belki Citroen Berlingo Warszawa jednak nie złupiła mu portfela! Dziwił się a ja z nim że zrobili to tak tanio i dobrze.