Forum nowoczesnamalopolska.pl
Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Bez kategorii (/Forum-Bez-kategorii)
+--- Dział: Pozostałe tematy (/Forum-Pozosta%C5%82e-tematy)
+--- Wątek: Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy (/Thread-Szukam-firmy-szkoleniowej-do-nawi%C4%85zania-wsp%C3%B3%C5%82pracy)



Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy - HannaM - 09-02-2016 02:29 PM

Dzień dobry, od kilku lat prowadzę działalność i zauważyłam, że mój zespół zacząć się zawodowo wypalać. Wobec tego chciałabym im zorganizować jakieś szkolenia z coachem, które pomogą poprawić nie tylko ich wydajność pracy, ale także zadowolenie z tego co robią. Możecie polecić mi jakąś firmę szkoleniową w Poznaniu, która zrobi dla moich pracowników takie szkolenia?


Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy - IgorK - 09-02-2016 05:17 PM

Witam, myślę, że to bardzo dobry pomysł na rozwój pracowników. W Poznaniu działa wiele instytucji świadczących takie usługi, ale dla mnie bezwarunkowym liderem w tej dziedzinie na rynku poznańskim jest dobra firma szkoleniowa skupiająca w swoich szeregach najlepszych profesjonalistów. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony!


Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy - słodkaGruszka - 09-02-2016 06:01 PM

Tak, tak, tak! Zgadzam się z moim przedmówcą! Ja również zorganizowałam szkolenia coachingowe dla moich pracowników i efekty są naprawdę zdumiewające! Przy okazji pokusiłam się o kilka sesji coachingu biznesowego, które pomogły mi lepiej zrozumieć dynamikę firmy, a także pozwoliły mi wyznaczyć dalszą ścieżkę rozwoju przedsiębiorstwa. Naprawdę polecam.


Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy - HannaM - 09-02-2016 07:24 PM

Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!