Forum nowoczesnamalopolska.pl
Na czym polega escape room? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Co robimy po pracy? (/Forum-Co-robimy-po-pracy)
+--- Wątek: Na czym polega escape room? (/Thread-Na-czym-polega-escape-room)Na czym polega escape room? - zadżumiona20 - 08-26-2016 12:31 PM

Nazwę tylko kojarzę ze słuchu i nic wiecej. Ale mam ochote tam zajsc, nei ukrywam. Bo wiele pozytywnych opinii o escape roomach słyszałam. Czy ktos wie na czym to dokładnie polega?


Na czym polega escape room? - SabaJ - 08-26-2016 01:11 PM

To jest po prostu zabawa gra, że ty i twoi znajomi macie godzinę to chyba standardowo godzina jest i musicie rozwiązując zagadki wydostac się z pokoju. Tylko trzeba być kreatywnym i czasami wyłączyć logiczne myslenie.


Na czym polega escape room? - Katalonia86 - 08-26-2016 03:53 PM

Bylam tam ze swoja rodzina. Nieziemsko Wink Jeszcze nigdy tak nei wczulam się w żadna gre. Każdy pokoj ma wlasny zestaw zagadek które prowadza do celu. W Poznaniu jest http://darkhouse.com.pl/ wiec jak chcesz to tu zajrzyj. maja dwa pokoje: szpital psychiatryczny i Sierociniec. Wybierz co ci bardziej pasuje po prostu tematycznie.


Na czym polega escape room? - HannaMarzec - 08-26-2016 04:37 PM

Jak nie wiesz czym jest escape room to po prostu poczytaj w necie o zasadach gry. Bo każdy pokoj bazuje na tym samym. Sa zagadki, określony czas i ani minuty wiecej. No i myslenie wlaczone ; ) taka sprawa. Takie pokoje escape room sa dobre dla rodziny znajomych tez na eventy integracyjne. Ciekawa opcja niż jeździć tylko na ogniska czy kuligi Tongue