Forum nowoczesnamalopolska.pl
Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy (/Thread-Potrzebuj%C4%99-porz%C4%85dnej-kosiarki-do-trawy)



Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy - MichaelFreitag - 08-25-2016 02:13 PM

Witam. Chciałbym sobie kupić porządną kosiarkę do koszenia trawy i szukam profesjonalnego sklepu, gdzie znajde spory wybór kosiarek w atrakcyjnych cenach. Może Wy polecicie mi jakiś sprawdzony sklep? Może być online.


Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy - posejdon789 - 08-25-2016 02:58 PM

Polecam Ci wybrać się do poznańskiego sklepu, który w swoim asortymencie posiada wysokiej jakości kosiarki spalinowe renomowanej marki. Można o nich przeczytac pod linkiem agrotech-poznan.com.pl/kosiarki-spalinowe.html. Sam jakiś czas temu kupiłem tam własnie kosiarkę spalinową. Wybrałem taką, która posiada opcję automatycznego zbierania skoszonej trawy. Jest wygodna w użyciu i świetnie się sprawuje.


Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy - MichaelFreitag - 08-25-2016 03:46 PM

Mam dość daleko do Poznania. A czy orientujesz się, czy online te kosiarki są również do kupienia?


Potrzebuję porządnej kosiarki do trawy - posejdon789 - 08-25-2016 05:31 PM

Z tego co kojarze, to tak. Najlepiej jednak skontaktuj się z przedstawicielami tego sklepu, żeby zapytać o szczegóły. Jeśli będziesz już zdecydowany na którąś z kosiarek, to masz możliwość negocjacji jej ceny. Możesz też opłacać ją w ratach – 10 rat 0%. Sklep oferuje również różnego rodzaju czasowe promocje na swoje produkty – być może uda Ci się więc kupić wybraną kosiarkę w niższej cenie.