Forum nowoczesnamalopolska.pl
Szukam pomysłu na imprezę dla firmy - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Co robimy po pracy? (/Forum-Co-robimy-po-pracy)
+--- Wątek: Szukam pomysłu na imprezę dla firmy (/Thread-Szukam-pomys%C5%82u-na-imprez%C4%99-dla-firmy)



Szukam pomysłu na imprezę dla firmy - wyczesanawkosmos - 07-22-2016 08:48 AM

Cześć. Dawno tu na forum nie zaglądałam, co nie? No i wreszcie nadszedł czas, że się za Wami trochę jednak stęskniłam. Ale nie tak po prostu, bo mam pytanie i to bardzo ważne. Pracuję sobie w takiej fajnej firmie i nie wiem już, co mam wymyślać dla moich kolegów, żeby im dobrze było w pracy. Teraz by się przydała jakaś imprezka integracyjna, ale ja zupełnie nie mam pomysłu. Może Wy tutaj na coś fajnego wpadniecie i podpowiecie?


Szukam pomysłu na imprezę dla firmy - duzybyk - 07-22-2016 11:33 AM

Cześć. Wiesz, że u nas głowy zawse pełne pomysłów to i tym razem się może coś znajdzie. Wiem, że od jakiegoś czasu przygotowanie pikników dla firm w Poznaniu jest bardzo ciekawym rozwiązaniem. Słyszałaś coś może o tym? Tu Ci mogę powiedzieć, że to bardzo ciekawe rozwiązanie. Ludzie się świetnie bawią i spędzają ze sobą czas. Może o czymś takim warto pomyśleć?


Szukam pomysłu na imprezę dla firmy - wyczesanawkosmos - 07-22-2016 01:56 PM

A wiesz co… Może to nawet jest dobry pomysł? Sprawdzę dokładnie, jak to wygląda. A kto mi może coś takiego zorganizować? Wiem że organizatorzy imprez w Poznaniu i nawet już kilku dobrych znam, ale taki piknik też zrobią raczej problemu?


Szukam pomysłu na imprezę dla firmy - sergjei - 07-22-2016 04:25 PM

Myślę, że tak. Nie będziesz miała z tym żadnego problemu. Po prostu znajdź jakąś firmę z ciekawymi eventami w Poznaniu i oni się już dokładnie wszystkim zajmą. Tylko powiedz czego oczekujesz i się załatwi.


Szukam pomysłu na imprezę dla firmy - wyczesanawkosmos - 07-22-2016 05:50 PM

No chyba masz rację. Dzięki za ten pomysł, zobaczymy, co mi się uda załatwić. Smile