Forum nowoczesnamalopolska.pl
Potrzebna porada elektryka! - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Potrzebna porada elektryka! (/Thread-Potrzebna-porada-elektryka)Potrzebna porada elektryka! - wyczesanawkosmos - 07-15-2016 03:55 PM

Mam nietypowy kłopot. Kiedy włączamy światła w domu wieczorem zaczynają po jakimś czasie dziwnie mrugać, przez co mamy dyskotekę. Co z tym zrobić? Próbowałam wymienić żarówki na inne, ale to nie pomogło. To chyba jakiś problem z korkami, ale nie mam pojęcia jaki. Czy kotś może mi polecić jakiegoś dobrego elektryka z okolic Poznania? Zostałam sama w domu z tym fantem, mąż który zwykle się zajmuje takimi sprawami wyjechał i nie wiem już co na to poradzić.


Potrzebna porada elektryka! - rosyjskicar - 07-15-2016 04:54 PM

Witam. Prawdopodobnie, któryś z korków jest nadpalony. Być może potrzebne będzie jedynie oczyszczenie. Proszę wyjąć korki i zobaczyć czy są osmalone. Jeśli tak, to należy je wyczyścić, żeby zaczęły stykać, albo wymienić na nowe. Wymiana żarówek nie pomoże, jeśli to w skrzynce coś zawodzi także szkoda pieniędzy na nowe żarówki.


Potrzebna porada elektryka! - wyczesanawkosmos - 07-15-2016 06:06 PM

Tylko że mamy jakąś antyczną skrzynkę z takimi dużymi korkami. Gdzie ja takie dostanę? Boje się, że trzeba bedzie całą instalację wymienić.


Potrzebna porada elektryka! - gramwgry - 07-15-2016 06:33 PM

Jeśli potrzebny pani elektryk usługi Poznań ma sporo takich firm, większych i mniejszych. Niech pani przejrzy ofertę, na pewno nie będzie problemu z umówieniem elektryka na zaraz. I też nie trzeba się martwić o koszta, bo fachowiec najpierw przyjedzie i obejrzy, a potem będzie ustalał, co robić i za ile.


Potrzebna porada elektryka! - słodkaGruszka - 07-15-2016 09:09 PM

Dzień dobry. A ja chciałabym się poradzić w sprawie firmy montującej panele podłogowe w Poznaniu. Jakie są koszty takiej usługi za m2?


Potrzebna porada elektryka! - gramwgry - 07-15-2016 10:13 PM

Tu możesz uzyskać cennik różnych usług remontowych. Akurat położenie paneli to nie jest jakiś wielki koszt.