Forum nowoczesnamalopolska.pl
Szukam podnośnika kolumnowego do warsztatu - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: Urządzenia&maszyny (/Forum-Urz%C4%85dzenia-maszyny)
+--- Wątek: Szukam podnośnika kolumnowego do warsztatu (/Thread-Szukam-podno%C5%9Bnika-kolumnowego-do-warsztatu)Szukam podnośnika kolumnowego do warsztatu - DzastinaSzifer - 07-12-2016 02:50 PM

Hej! Wszystko czego mi trzeba jest w temacie, będę wdzięczna za pomoc.


Szukam podnośnika kolumnowego do warsztatu - WielkiBrat99 - 07-12-2016 03:45 PM

Witam. Konkretnie aż do bólu Tongue. Sprawdzone podnośniki kolumnowe mają w sklepie TipToPol. Co do cen to na pewno będzie o wiele taniej niż w innych sklepach. Od lat już się tam zaopatruję w maszyny, narzędzia a nawet chemię i mogę tylko polecić. Mam nadzieję że o to ci chodziło. Pozdrawiam.


Szukam podnośnika kolumnowego do warsztatu - DzastinaSzifer - 07-12-2016 06:38 PM

Szczerze to słyszałam o tym sklepie od szwagra, chwalił szeroki asortyment i niedrogie podnośniki samochodowe ale nie zostawił mi adresu strony a później nie miałam okazji go dopytać. Może mógłbyś mi podrzucić ten adres bo nadal nic nie mogę znaleźć. Bardzo dziękuję za zainteresowani.


Szukam podnośnika kolumnowego do warsztatu - WielkiBrat99 - 07-12-2016 08:09 PM

Nie ma sprawy, proszę http://sklep.tiptopol.pl/. To prawda że asortyment mają szeroki ale dla mnie najważniejsze są ceny i ich doświadczenie w branży. Dzięki temu wiem że jak coś u nich biorę to na pewno będzie to dobrej jakości. Jak zamówisz to daj znać czy wszystko wporządku.