Forum nowoczesnamalopolska.pl
Jaką podłogę wybrać. - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Jaką podłogę wybrać. (/Thread-Jak%C4%85-pod%C5%82og%C4%99-wybra%C4%87)



Jaką podłogę wybrać. - IgorK - 05-20-2016 11:05 AM

Mam dylemat czy w moim warsztacie położyć podłogę betonową czy może żywiczną. Zdania użytkowników są podzielone. Jak to zwykle bywa, ci którzy korzystają z betonu będą go chwalić, i w drugim przypadku jest ta sama sytuacja. Co polecacie i jak sądzicie co jest lepsze?


Jaką podłogę wybrać. - posejdon789 - 05-20-2016 12:06 PM

Dla warsztatowych prac ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo i czystość. Jeśli chodzi o ten drugi aspekt to według mnie druga opcja jest lepsza. Podłogi wylewane z żywicy są według mnie lepsze i łatwiej nad nimi zapanować.


Jaką podłogę wybrać. - gramwgry - 05-20-2016 02:15 PM

Podzielam twoje zdanie. Też wole posadzki żywiczne Śląsk jest gęsto obsadzony różnego rodzaju warsztatami i w tych, w których bywałem stosowano właśnie tego typu rozwiązania. W ostatecznycm rozrachunku cała operacja będzie też na pewno tańsza.


Jaką podłogę wybrać. - zadżumiona20 - 05-20-2016 04:51 PM

Tylko gdzie znaleźć fachowców od takiej roboty?


Jaką podłogę wybrać. - kosiarzUmysłów - 05-20-2016 06:43 PM

Jak to gdzie na przykład tutaj http://www.hth-ptt.pl/uslugi/dachy-naprawa-renowacja. Jak widzisz robią nie tylko dół, ale też dbają o górę, czyli o dachy. Naprawiają każde uszkodzenie i prowadzą kompleksową konserwacje dachów.


Jaką podłogę wybrać. - Furiatk4 - 05-20-2016 07:23 PM

Poza tym oferują z tego co wiem cały pakiet chemii przeznaczonej dla przemysłu. Zakładają izolacje cieplne na różnego rodzaju zawory w fabrykach. Obsługują dzięki temu powaznym graczy na rynku przemysłowym. A dobra opinia tylko potwierdza, że warto z nich korzystać w podanym zakresie.