Forum nowoczesnamalopolska.pl
Informacje o sklepie. - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: GSM, Komputery, AGD (/Forum-GSM-Komputery-AGD)
+--- Wątek: Informacje o sklepie. (/Thread-Informacje-o-sklepie)



Informacje o sklepie. - IgorK - 04-27-2016 06:37 AM

Interesuje mnie założenie sklepu internetowego oraz przeprowadzenie akcji marketingowej, która pozwoli kojarzyć mój sklep z określoną grupą towarową. To nic odkrywczego w tym bieznesie. Chce być po prostu widzoczny. Chciałbym się dowiedzieć, czy usługa założenia sklepu może być połączona na przykład z akcjami marketingowymi?


Informacje o sklepie. - kosiarzUmysłów - 04-27-2016 08:18 AM

Z tego co się orientuję, to firmy, która tworzą sklepy nie zajmują się tego typu sprawami.


Informacje o sklepie. - HannaM - 04-27-2016 09:48 AM

I tu się kolego mylisz, bo nie znasz całego rynku i wszystkich firm, które tworzą sklepy. Ja korzystałam z usług firmy aptusshop.pl i wiem, że i takimi zleceniami się zajmują. Zresztą w ofercie mają jasno napisane, że dzięki ich usługom towar szybko znajdzie nabywcę.


Informacje o sklepie. - wojak - 04-27-2016 11:28 AM

Znam tę firmę. Dla mnie tez projektowali sklep. Faktycznie dzięki ich działaniom poszukiwania określonej frazy w internecie kierują bepzośrednio do mojego sklepu. Właśnie o to mi chodziło, aby klient szybko mógł skojarzyć, kto jest najlepszy. Pozostałe aspekty opieki nad klientem także są na wysokim poziomie.


Informacje o sklepie. - zadżumiona20 - 04-27-2016 12:18 PM

Jeśli ktoś jest zainteresowany usługami tej firmy to polecam zajrzeć na stronę aptusshop.pl/sklepy_internetowe/jak_zalozyc_sklep.php . Tam można się przekonać od czego trzeba zacząć projektowanie sklepu i jakie dane przygotować.


Informacje o sklepie. - wyczesanawkosmos - 04-27-2016 01:11 PM

Jak się projektuje sieciowe sklepy trzeba znać naprawde wiele czynnikow które wpływają na rozpoznawalność marki i ruch na strnie, a mysle ze aptusshop je znają.


Informacje o sklepie. - najlepszaAGA - 04-27-2016 01:29 PM

Mój chłopak projektuje sklepy i jak siada do pracy na początku miesiąca to kończy tą pracę na koniec miesiąca.


Informacje o sklepie. - rosyjskicar - 04-27-2016 04:06 PM

No bo powinien zatrudnić się w dobrej i zorganizowanej firmie, jak na przykład ta, o której ktoś napisał wyżej. Wtedy do pracy nad jednym projektem startuje dużo więcej osób, a tym samym praca może się szybciej zakończyć. Co więcej sam projekt też będzie wyglądał dużo lepiej, bo często można wymieniać się doświadczeniami.


Informacje o sklepie. - słodkaGruszka - 04-27-2016 05:21 PM

W biznesie warto ufać doświadczonym graczom, którzy mieli już okazję wykazać się swoiomi umiejętnościami. Ja zawsze przy wyborze konrahenta kieruje się referencjami i zwracam uwagę na to z kim toczyły się wcześniejsze zamówienia.