Forum nowoczesnamalopolska.pl
Dojechać na lotnisko… - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: Motoryzacja, czyli moc koni mechanicznych (/Forum-Motoryzacja-czyli-moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Dojechać na lotnisko… (/Thread-Dojecha%C4%87-na-lotnisko%E2%80%A6)Dojechać na lotnisko… - DzastinaSzifer - 04-01-2016 03:55 PM

Witajcie. Wiem, że temat brzmi banalnie, ale mam dylemat. Mieszkam od miasta niemal 70km. Nie posiadam samochodu, nawet prawa jazdy. Autobusem ciężko byłoby mi dojechać do lotniska ze względu na ilość bagażu. Co powinnam zrobić.


Dojechać na lotnisko… - najlepszaAGA - 04-01-2016 05:18 PM

Witaj. Najlepiej byłoby jakbyś kogoś poprosiła i mu zapłaciła za dojazd, bo za darmo tyle kilometrów to wątpię żeby ktoś by chciał jechać. Ludzie są różni. Mój sąsiad nawet jak ma kogoś 2 km podwieźć to już jęczy, że na paliwo trzeba dać, to nic że i tak jedzie w tym kierunku za darmo cie nie zabierze. Autostopowicza to chyba jeszcze żadnego nie wziął.


Dojechać na lotnisko… - rosyjskicar - 04-01-2016 05:54 PM

Cześć. Myślę, że powinnaś wziąć pod uwagę jakąś firmę wypożyczającą auta na lotnisko na pewno cie dowiozą. Chodzi mi o to, że wiele firm wypożyczających zapewnia też kierowcę za dodatkową opłatą. Jak dla Ciebie będzie to opcja chyba najkorzystniejsza, skoro nie masz innej możliwości.


Dojechać na lotnisko… - gramwgry - 04-01-2016 06:09 PM

Ja to zawszę mówię tak. Kłania się samozaparcie, dobra szkoła jazdy i czysta samodzielność! Jakbyś miała prawko problemu by nie było.


Dojechać na lotnisko… - popaprana - 04-01-2016 07:00 PM

Nie bądźmy tacy surowi. Koleżanka prosi o poradę, a nie o reprymendy. Na pewno znajdzie się jakaś dobra i tania wypożyczalnia samochodów. Sam teren wielkopolski jest duży i ludzie często z takiego wynajmu tam korzystają. Jak nie z kierowcą, to najwyżej kogoś poprosisz, aby cię zawiózł wypożyczonym autem na lotnisko.


Dojechać na lotnisko… - kosiarzUmysłów - 04-01-2016 09:12 PM

Hej wszystkim. A co powiecie o Torcar24 ? To też dobra firma wypożyczająca auta. Z tego co się dowiedziałem, to możesz wynająć i samochód i kierowcę. Zadzwoń i spróbuj negocjować ceny.