Forum nowoczesnamalopolska.pl
Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Świat wokół nas (/Forum-%C5%9Awiat-wok%C3%B3%C5%82-nas)
+--- Dział: Dla domatora i ogrodnika (/Forum-Dla-domatora-i-ogrodnika)
+--- Wątek: Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego (/Thread-Sztu%C4%87ce-do-%C5%82adnego-kompletu-porcelanowego)



Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego - popaprana - 02-19-2016 08:59 PM

Hej! Potrzebuję na szybko polecenia strony gdzie kupią ładne proste sztućce w dobrej cenie, to będzie dodatek do prezentu, mam biały komplet obiadowy, taki odświętny, więc sztućce też muszą fajnie do tego pasować. Polecicie coś?


Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego - posejdon789 - 02-19-2016 10:12 PM

Ja do mojej restauracji kupowałem ogólnie zastawę na tej stronie sklep.porcelana.com.pl/produkt/sztucce.html i są też sztućce, więc może ci się spodobają? Bardzo fajna obsługa telefoniczna, odpowiadają na pytania i na prośbę o szybą wysyłke też odpowiedzieli pozytywnie i ani się obejrzalem a już kurier stał pod moimi drzwiami Wink


Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego - popaprana - 02-19-2016 11:05 PM

Ooo no tego szukałam, proste ładne sztućce, dzięki wielkie. Już zamówione, oczywiście na ostatni moment kupuję, ale rozmawiałam z panią i mają dojść nawet jutro! Także wielkie dzięki, sprawa załatwiona w ekspresowym tempie.... Ale zupełnie mi wypadły z głowy takie rzeczy, bo to ślub mojego brata i byłam zajęta wszytskimi innymi rzeczami!


Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego - HannaM - 02-20-2016 01:00 AM

No to mamy nadzieje, ze sięe wszytsko dobrze uda i wesele i ślub Wink jużz teraz masz zalatwiony prezent, wiec jeden stres mniej Tongue


Sztućce do ładnego kompletu porcelanowego - popaprana - 02-20-2016 01:31 AM

Taaak.. Ale dochodzą inne rzeczy, które oczywiście tez zalatwiamy rodzinnie na ostatni moment. Chyba mamy to w genach. Całe szczęście część rzeczy można internetowo załatwić i mieć je z głowy, bo jakbym miala jeszcze teraz jezdzić po miecie i szukać to bym zwariowała. Dzięki wielkie za miłe słowa!