Forum nowoczesnamalopolska.pl
Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: Motoryzacja, czyli moc koni mechanicznych (/Forum-Motoryzacja-czyli-moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie (/Thread-Wymieniali%C5%9Bcie-kiedy%C5%9B-tapicerk%C4%99-w-samochodzie)



Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - nowoczesna - 01-29-2016 01:53 PM

Witajcie! Zastanawiam się, czy znajdzie się przypadkiem na forum ktoś, kto wymieniał kiedyś tapicerkę w swoim samochodzie. Ja niestety muszę, ale zupełnie nie wiem, gdzie w stolicy znajdę dobry zakład tapicerski. Możecie podać jakieś namary na sprawdzone podmioty? Będę zobowiązana.


Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - posejdon789 - 01-29-2016 03:49 PM

Muszę przyznać, że zakłady tapicerskie w Warszawie radza sobie chyba bardzo dobrze, bo jest ich naprawdę sporo. Będziesz miała w czym wybierać. Niestety nie ułatwi Ci to wyboru Smile


Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - IgorK - 01-29-2016 05:01 PM

Interesuje Cię tylko tapicerka, czy może też inne usługi - obszywanie kierownicy, skrzyni biegów itp.? Zwykle zakłady oferują kompleksowe usługi, ale są też i takie, ktore nie zajmują się kierownicami i skrzyniami biegów.


Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - nowoczesna - 01-29-2016 05:50 PM

Kierownica i skrzynia biegów mnie nie interesuje. Tylko standardowa usługa Smile


Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - IgorK - 01-29-2016 06:41 PM

Proponuje w takim z razie zapoznać się z ofertą na stronie http://www.arttap.com.pl Według mnie zapowiada się naprawdę interesująco, a proponowane ceny są całkiem konkurencyjne. Zobacz przykładowe realizacje w galerii i daj znać, czy coś takiego by Ci odpowiadało.


Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - nowoczesna - 01-29-2016 07:51 PM

Bardzo Ci dziękuję za udostępnienie linku. Przejrzałam dokładnie zawartość strony i muszę przyznać, że oferta bardzo mnie zainteresowała. Sprawdzilam też w sieci opinie na temat podmiotu i znalazłam same pozytywne wpisy. Muszę się z nimi skontaktować i dowiedzieć, ile mnie skasują za moją wymarzoną tapicerkę.


Wymienialiście kiedyś tapicerkę w samochodzie - zadżumiona20 - 01-29-2016 08:48 PM

Pamietaj tylko, żeby się targować, bo zawsze w ten sposób można co nieoc zaoszczędzić Smile Ja zawsze o tym pamiętam i dzieki temu nigdy nie płacę ceny wyjściowej. A z nowej tapicerki będziesz bardzo zadowolona Smile