Forum nowoczesnamalopolska.pl
Spawanie naczep od TIR-ów - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: Motoryzacja, czyli moc koni mechanicznych (/Forum-Motoryzacja-czyli-moc-koni-mechanicznych)
+--- Wątek: Spawanie naczep od TIR-ów (/Thread-Spawanie-naczep-od-TIR-%C3%B3w)



Spawanie naczep od TIR-ów - MichaelFreitag - 01-13-2016 11:30 AM

Szukam spawacza na terenie Poznania, który zajmie się naprawą podwozia naczepy TIR-a. Powinienem szukać prywatnych zleceniobiorców, czy polegać na profesjonalnym zakładzie? Jakie są Wasze doświadczenia/zdanie na ten temat? Pozdrawiam.


Spawanie naczep od TIR-ów - HannaM - 01-13-2016 11:47 AM

Postaw na profesjonalistów. Jeśli coś pójdzie nie tak będziesz wiedział gdzie ewentualnie reklamować spartaczoną robotę. A z fachowcami z przydomowego garażu różnie bywa. Czasem zrobią wszystko jak należy za małe pieniądze, a czasem więcej zaszkodzi niż pomoże i ucieknie za granicę. Powodzenia w dochodzeniu swoich praw w takim przypadku.


Spawanie naczep od TIR-ów - posejdon789 - 01-13-2016 02:12 PM

Tragizujesz. Spawam od dwudziestu lat w przydomowym garażu jak to nazwałaś i jeszcze nie uciekłem za granicę, a jak coś źle pójdzie no to nie ma wyjścia trzeba poprawić. Zależy na kogo się trafi i tyle w temacie. Mój znajomy naprawiał samochód w profesjonalnym zakładzie mechanicznym no i okazało się, że panowie wymienili mu jego nowe opony na jakieś łyse bez jego wiedzy i zgodny. Tak jak mówie, zależy na kogo się trafi.


Spawanie naczep od TIR-ów - IgorK - 01-13-2016 03:17 PM

Ja również stawiam na profesjonalistów nawet pomimo tego co napisano. Wydaje mi się że dla Ciebie to powinno być szczególnie ważne żeby robota była wykonana jak należy, bo nie oszukujmy się zależy od tego Twoje życie. Zakład ślusarski w Poznaniu znajdziesz sobie na spokojnie, jest ich bardzo wiele. Wiadomo, że niecodziennie korzysta się z takich usług dlatego trudno mi się wypowiedzieć. Kiedyś zlecałem zrobienie ogrodzenia Ślusarni Poznań i byłem bardzo zadowolony.


Spawanie naczep od TIR-ów - Katalonia86 - 01-13-2016 05:59 PM

A co się mogło popsuć w tirze? Chyba nikogo ani niczego nie przejechałeś co?


Spawanie naczep od TIR-ów - MichaelFreitag - 01-13-2016 07:51 PM

Na szczęście jeszcze nie Smile.