Forum nowoczesnamalopolska.pl
czy znajdę tu speca od renderingu trójwymiarowego? - Wersja do druku

+- Forum nowoczesnamalopolska.pl (http://nowoczesnamalopolska.pl)
+-- Dział: Potęga techniki (/Forum-Pot%C4%99ga-techniki)
+--- Dział: GSM, Komputery, AGD (/Forum-GSM-Komputery-AGD)
+--- Wątek: czy znajdę tu speca od renderingu trójwymiarowego? (/Thread-czy-znajd%C4%99-tu-speca-od-renderingu-tr%C3%B3jwymiarowego)



czy znajdę tu speca od renderingu trójwymiarowego? - WielkiBrat99 - 12-29-2015 08:22 PM

Ostatnio szukając sposobu na siebie i swój dalszy rozwój zaciekawił mnie bardzo temat pt.: modelowanie 3D i postanowiłem, że będę się kształcił w tym kierunku bo uważam, że to przyszłość i warto się tym zainteresować.


czy znajdę tu speca od renderingu trójwymiarowego? - zadżumiona20 - 12-29-2015 09:27 PM

Ja znowu uważam, że warto iść w kierunku grafiki komputerowej i wykonywać np. animacje reklamowe bo z tego jest niezły pieniądz i tak jak wspominałeś modelowanie 3d może się też przydać. Ogólnie wszystko co ze światem cyfrowym jest związane jest opłacalne.


czy znajdę tu speca od renderingu trójwymiarowego? - IgorK - 12-29-2015 11:41 PM

Faktycznie trójwymiarowa grafika komputerowa i wszystko co z nią powiązane to dobry trop by podążać za nim i się w tej materii kształcić. Praca dla tego typu ludzi będzie zawsze i warto się tym interesować.