Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Interesuje mnie asortyment dermokosmetyków – gdzie znajdę?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Posiadam dość wrażliwą skórę twarzy i z tego tytułu większość „normalnych” kosmetyków drogeryjnych odpada na starcie. Potrzebuję środków o formule odpowiedniej z punktu widzenia skóry takiej jak moja – doradzicie?
Dziś jest szeroki wybór różnych produktów robionych pod alergików, skórę atopową itp. Nie wskażę Ci żadnego konkretnego producenta bo nawet koncerny idą w ten trend.
Na pewno ciekawie się prezentują kosmetyki roślinne z naturalnymi składnikami. Jest ich naprawdę sporo więc można śmiało poszperać. Najlepiej chyba przez net zamawiać bo taniej.
Znam takie przypadłości z autopsji i zazwyczaj trafiam na coś godnego uwagi tutaj: http://www.apteka-internetowa-24.pl/cate...-do-twarzy. Opcji jak widać jest dużo. Fajnie gdybyś miała już doświadczenie z jakimś produktem i trzymała się go konsekwentnie. Grunt żeby środki miały solidne badania dermatologiczne za sobą czego drogerie nie zapewniają.
Żonka już od dłuższego czasu wybiera kremy czy maseczki dedykowane skórze problemowej bo są łagodniejsze. To tak w tamach profilaktyki uczuleń i póki co jest spoko.
Moja kobieta też się tam zaopatruje, aczkolwiek ostatnio bardziej pod kątem problemów naszego synka z odpornością. Ten syrop nam przypasował http://www.apteka-internetowa-24.pl/samb...20-ml.html. Kiedyś o nim słyszałem tylko wszędzie był diabelnie drogi. Ogólnie spory wybór różnych rzeczy tam jest.
Z dermokosmetykami bywa ten kłopot że nie wszystkie są uniwersalne i przy pewnych dolegliwościach mogą nie wpływać dobrze. Polecam konsultację z Twoim dermatologiem.
Przekierowanie