Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Montaż chłodni w Lublinie do niewielkiego sklepu spożywczego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Pytanie jak w temacie. Znacie kogoś z tego miasta kto zajmuje się budową chłodni? Otwieram niedługo sklep spożywczy, taki ala minimarket i chcę mieć tam chłodnię z racji prowadzenia równolegle drugiego biznesu. Możecie mi kogoś polecić?
Chyba z takich bardziej rzetelnych i cenionych firmy to można polecić stronę romanek.pl. Oni zajmują się montażem klimatyzacji, wentylacji oraz systemów chłodnictwa. Wszystko znajdziesz u nich na stronie Wink
Kolega wyżej dobrze radzi. Wejdź na http://www.romanek.pl/oferta/chlodnictwo i tam masz całą ofertę. Jeżeli szukasz kogoś do montażu chłodni w Lublinie to naprawdę oni są bardzo rzetelni i fachowi. Do tego korzystają z dobrego sprzętu który nie zepsuje się zaraz po gwarancji.
Jakiej wielkości chcesz mieć tą chłodnię? Mam na sprzedaż prawie że nowy agregat i może zamiast montowac nowy to kupisz ode mnie taki na gwarancji. Pochodzi on z rozbiórki nowej chłodni.
Może i bym kupił tylko nie wiem czy ktoś się podejmie montażu używanego urządzenia. Jak coś to odezwę się na pw. Dzięki za te informacje.
Przekierowanie