Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Szukam kogoś do pielęgnacji ogrodów w Poznaniu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej! Szukam doświadczonego ogrodnika który podjąłby się pielęgnacji ogrodu na posesji w Poznaniu. Czy moglibyście kogoś takiego polecić? Byłabym bardzo wdzięczna, pozdrawiam.
Dobrych ogrodników mają w ogrodybarw.pl. Zajmują się działkami kilku moich znajomych i muszę przyznać że są to najbardziej zadbane posesje jakie widziałem w mieście. O szczegóły nie dopytywałem ale dało się wywnioskować że nie liczą sobie dużo, także uważam że warto tam napisać.
Właśnie miałem pisać o Ogrody Barw bo znam te firme i mam bardzo dobre doświadczenia. Terminowi, solidni, widać że zawsze bardzo się starają i zalezy im na kliencie. Jak miałem problem z usychającymi drzewami to w minute ustalili co jest przyczyną, przesadzili krzewy i znów jest ok. Pozdrawiam.
A gdzie moge poczytać typowo o pielegnacji?
Cześć. Jeśli interesuje Cię pielęgnacja ogrodów Poznań rzeczywiście nie ma lepszych fachowców od nich. Wszystko co się tyczy tego tematu znajdziesz na http://www.ogrodybarw.pl/konserwacja-ogrodow/, a jeśli masz jakieś szczególne wymagania to zawsze można wszystko obgadać z obsługą, pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
Przekierowanie