Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: W jakiej firmie znajdę dobrych trenerów personalnych w Krakowie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Miałem do czynienia już z kilkoma „trenerami” z naszego miasta i powiem wam, że totalna żenada. Jeśli tak wygląda każdy trener, to ja dziękuję za taką współpracę, lepiej już sobie w telefonie apkę zainstalować… No ale dobra… dosyć marudzenia. Może Wy macie inne doświadczenia, a jeśli tak jest, to bardzo Was proszę o kontakt do jakiegoś dobrego trenera.
Tak to jest, jak się bierze jakiegoś gościa za pół darmo z prywatnego ogłoszenia. Wtedy to możesz się jedynie nabawić frustracji i ćwiczyć cierpliwość Tongue Też znałem tkaiego jednego koksa, co to chodził na siłównię i myślał, że może trenować innych. Jak kazał mi (kiedy zaczynałem dopiero) wyciskać 100 kilo na klatę, to mu podziękowałem.
To rzeczywiście jakiś... Dlatego uważam, że taki trener powinien mieć odpowiednie kwalifikacje i wykształcneie inaczej można znaleźć mnóstwo takich, którzy chcą trenować innych „jak im się wydaje”.
Ja też właśnie miałem ich dosyć, dlatego chciałbym się dowiedzieć, gdzie takich znajdę.
Proponuję, byś, czy raczej byście wszyscy, zapoznali się ofertą firmy Studio Synergy Kraków jak dla mnie nie ma lepszej oferty. Zresztą, sam fakt, że oni chyba jako pierwsi wprowadzili treningi EMS w Krakowie. Znaczy się, że goście idą z duchem czasu i doskonale wiedzą, jak pracować efektywnie ze swoimi podopiecznymi.
O! :O Nawet nie wiedziałem, że te treningi są w Krakowie realizowane.
No są są Smile Wejdź sobie pod adres studiosynergy.pl/trenerzy/, gdzie więcej będziesz mógł poczytać o samych trenerach. W tym studiu jest ich kilku, a każdy z nich jest naprawdę zawodowcem. Ja chodzę do nich raz w tygodniu i treningi, które tam odbywam są wprost rewelacyjne. Polecam, bo naprawdę lepszych trenerów osobistych w Krakowie najzwyczajniej w świecie nie znajdziecie.
Też uważam, że treningi ze specjalistami ze Studio Synergy są prawdopodobnie najlepsze w całym miescie. Chodziła na siłownie, korzystałam z tamtejszych trenerów i wcale nie było tak spektakularnych rezultatów po dłuższym czasie. Kiedy zaś zgłosiłam się do nich, to cały trening zyskał na jakości, a obecnie mogę się poszczycić smukłą, atletyczną sylwetką, że już nie wspmnę o kobiecych kształtach Smile
Przekierowanie