Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Prasy membranowe – potrzebny sprzęt do oklejania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Pracuję w sklepie z meblami. Mój szef jest również moim dobrym przyjacielem, ogólnie to niby tam pracuje ale dużo spraw załtawiamy jak wspólnicy itp. okej mniejsza z tym, potrzebujemy znaleźć jakiś sklep, w którym można kupić jakieś dobre prasy membranowe do oklejania. Strasznie by nam się przydały takie do naszej działalności i co tu dużo mówić, od dłuższej chwili szukam czegoś takiego dla nas. Mam nadzieję, że znajdzie się jakaś fajna dobra duszyczka co poleci firmę, która zajmuje się sprzedażą tego typu sprzętów. Z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Jak chcesz kupić dobre prasy membranowe to bez wątpienia dobrze zrobiłeś pisząc na tym forum ;P znam firmę w której możesz kupić naprawdę profesjonalny i znakomity sprzęt: mtm-maszyny.pl/pl/155-prasy-membranowe proszę pod tym linkiem znajdziesz coś dla siebie Wink tam znajdziesz właśnie dział poświęcony sprzedaży pras membranowych. Na dole strony znajdziesz też świetny tekst na temat tego typu sprzętów. Mega łatwo uda się wam coś wybrać dla siebie, a sprzęt jest naprawdę super jakości.
To już wiem, gdzie też kupię prasy membranowe.. po prostu mega lol, ale od kilku tygodni szukałem ich, wchodzę dziś przypadkiem na forum i bum, temat o nich.. normalnie zrzadzenie losu? Przypadek? Nie wiem, ale na pewno wezmę to jako dobrą monetę Wink
U nas w sklepie są prasy membranowe z tej stronki właśnie, pamiętam jak dziś jak zamawialiśmy je i naprawdę bardzo porządny sprzęt. Złego słowa o nich nie można powiedzieć, wszystko śmiga, bardzo polecam.
Przekierowanie