Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Która firma może wykonać profesjonalne wizytówki?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Ostatnio na spotkaniu zespołu w mojej firmie padło stwierdzenie, że jedną z najważniejszych rzeczy w nawiązywaniu kontaktów z klientem są wizytówki. I myślę sobie, że dużo w tym prawdy. Kartonowa, zwyczajna, niewyróżniająca się wizytówka na pewno zniknie gdzieś w stosie dokumentów. Dlatego będziemy szukać firmy, która wykona dla nas bardziej profesjonalne, najlepiej grawerowane wizytówki. Być może ktoś z Was jakąś poleci?
Cześć. To co piszesz jest naprawdę ciekawe. Już kilka razy widziałem różne kreatywne wizytówki i muszę przyznać, że rzeczywiście je zapamiętałem. Żadnej firmy nie mogę jednak polecić, ale na pewno wezmę te słowa do serca. Wink
Witajcie, pozwólcie, że spróbuję wam pomóc. Dla naszych konsultantów ds. klientów biznesowych wizytówki wykonała ta firma: https://www.eurograver.com/produkt/wizytowki/. Wierzcie mi lub nie, ale wielu klientów zwraca na to uwagę, mówiąc, że mamy bardzo ekskluzywne wizytówki. To na pewno buduje zaufanie, podkreśla wiedzę i umiejętności. Niewielki kartonik może sobie każdy sprawić. O lepszą wizytówkę wystara się ten, dla kogo praca jest czymś więcej niż żmudnym obowiązkiem. Wink
Dobrym rozwiązaniem są także wizytówki w formie książeczek, prospektów itp. Też jestem zdania, że warto uciekać od banału i oczywistości.
Polecaną firmę warto sobie zapamiętać, podobnie jak zawarte tutaj informacje. Smile
Myślę, że oferowane przez nich wizytówki to będzie dobry wybór. Serdecznie dziękuję Wam za tę rekomendację. Dokładnie o coś takiego mi chodziło.
Przekierowanie