Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Pomysł na zabudowę targową
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Macie może ciekawy pomysł na zabudowę targową sklepu meblowego? Wła-śnie czegoś takiego poszukuję, niedługo będą targi, czas się wystawić. Będę wdzięczny za pomoc.
Cześć. Jeśli mogę doradzić to bardzo ciekawe pomysły na zabudowanie takich stoisk targowych ma firma Versus. Bardzo nowocześnie podchodzą do każdego projektu. Stoisko z ofertami me-blowymi powinno być jasne i dobrze oświetlone.
Jak przechadzam się po takich targowiskach to przeważnie największą uwagę przyciągają stano-wiska, gdzie rozdają coś za darmo, albo mają najbardziej błyszczące platformy. Może doradziłem ci odrobinę.
Chciałabym się odrobinę wtrącić. Sama nie raz brałam udział w takich targowiskach. Też się wy-stawiałam. Najlepszą ofertę zawsze ma ten, co potrafi więcej zainwestować w ekspozycję stano-wiska. Więc kawa owszem przyciąga, ciacho też, ale przede wszystkim efektowny aranż stoiska. Ot cała tajemnica sukcesu stoisk targowych.
Witam. Uważam podobnie. Czasami inwestycja się opłaca, a zabudowa targowa powinna mieć to coś. Podaję namiar do strony firmy reklamowej versus-targi.pl/. Robią świetne tło na stanowiskach i doskonale uwzględniają w tym oświetlenie. Im jaśniej, tym więcej zainteresowa-nych przychodzi.
Jeśli mam się wypowiadać, to sądzę, że warto popracować nad kolorem. Zbyt jaskrawy wcale nie przyciąga uwagi.
Przekierowanie