Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Szukam firmy do ochrony mienia - Poznań
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Tak jak w tytule, szukam firmy do ochrony mienia ale żeby była naprawdę profesjonalna. Nie chcę stróża tylko ludzi z inicjatywą, mających odpowiednie umiejętności i przede wszystkim sprawnych. Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam serdecznie.
Dobrze że ktoś poruszył ten temat bo nawet większe firmy często zaniedbują ważną sprawę jaką jest profesjonalna ochrona mienia Poznań pod wzgledem statystyk włamań na teren chronionych obiektów przoduje wiec każdy powinien rozważyć ochronę z prawdziwego zdarzenia która będzie wiedziała co zrobić w róznych sytuacjach. Ja bym stawiał na kogoś z licencją jak np tu: raf-system.pl/Ochrona-fizyczna_223.html. Mam nadzieję że pomogłem.
Właśnie to bardzo ważna różnica – ochrona mienia a stróżowanie. Do tej drugiej czynności można w zasadzie wziąć kogokolwiek bo w zasadzie rola takiej osoby ogranicza się do pokazania ludziom że ktoś tam niby jest i pilnuje i w razie czego zadzwoni na policję. W wiekszosci sytuacji niestety to nie wystarcza bo zlodzieje są sprytni, potrafią się zakraść, nie zostawić żadnych śladów i nie budzić podejrzeń...
Jest tak jak piszesz, dobry ochroniarz nie dość że jest zaangażowany w aktywną ochronę obiektu to na dodatek myśli – zmienia ścieżki i czas patroli na obiekcie, interesuje się otoczeniem, każdymi śladami itd. Dlatego polecam RAF-SYSTEM. Nie ma tam ludzi z łapanki tylko tacy którzy sie naprawde do tego nadają.
Trudno mi sobie wyobrazić żeby ochronie chciało się w ogóle patrolować teren bo wiekszosci nawet nie chce sie ruszyć z kanciapy.
Dlatego jest taki a nie inny odsetek włamań. Jak komuś zalezy na dobrej ochronie to wie co robić. Zawsze powtarzam że lepiej zapobiegać niż leczyć i że są rzeczy na których się nie oszczędza. Doświadczenia pracy w policji jednak są zupelnie inne.
Może napisałbyś coś więcej o swoich doświadczeniach? Rzadko można posłuchać policyjnych opowieści z pierwszej ręki a w tej sytuacji bardzo by się przydały.
Nie ma o czym opowiadać, bo nie będę nikogo przekonywał. Swoje już powiedziałem i uważam że rozsądny człowiek bez tego bedzie wiedział jaką decyzje podjąc.
Przekierowanie