Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Internetowy obuwniczy – macie jakieś sugestie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem kupna większej ilości butów bo moje stare pary są już dość wysłużone. Problem w tym że nie mam z racji pracy czasu na wizyty w sklepach więc wygodniej byłoby mi zamówić wszystko przez internet. I tu pytanie który z takich sklepów będzie odpowiedni?
Hm, trudno coś doradzić o tyle że konkurencja między takimi stronami jest bardzo duża i w gruncie rzeczy cały czas ktoś nowy na rynku się pojawia. Ale z pewnością przy pewnym researchu da się bez większych problemów trafić na sensowne miejsce.
Jeśli mogę coś bardzo konkretnie zasugerować to ja bym spróbowała tego: https://awangardashoes.pl/. Naprawdę dobry sklep z darmową wysyłką i bardzo szerokim wyborem. Ciężko tam czegoś nie dobrać dla siebie Smile
Ja też o tym sklepie myślałam – widzę że ostatnimi czasy chyba robi furorę bo jedna moja koleżanka też dostała przesyłkę od nich. Muszę tam zajrzeć czy wprowadzili jakąś nową promocję
Lubię zakupy w internecie, buty w sumie też ale raz miałem tego rodzaju problem że musiałem wymieniać na numer większe ale wszystko dało się sprawnie i bez komplikacji załatwić. Także wszystko jest do ogarnięcia.
Zdaje się że chyba zdecydowanie bardziej się teraz opłaca kupować obuwie w internecie. Normalne salony narzucają czasem kosmiczne marże a online da się na markowych butach sporą oszczędność zrobić.
Przekierowanie