Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Filtry do uzdatniania wody
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry wszystkim. Poszukuję informacji na temat uzdatniania wody i odpowiednich filtrów. Które polecacie? Moja koleżanka też szuka filtrów do dzbanka, bo te co kupowała do tej pory to szybko traciły swoją filtrującą moc.
Cześć. Ja uważam, że filtry do dzbanków nie są zbyt konkretne, bo to tylko zmiękcza wodę. Nie oczyszczają z tych toksyn i metali ciężkich. Najlepsze są systemy filtrujące. Mają największe działanie, odpowiednio uzdatniają wodę.
Witam. Myślę, że w dobrym sklepie internetowym można wybrać odpowiednie zarówno systemy uzdatniania i filtrowania wody jak i wszelkie wkłady filtrujące, które można w razie czego wymienić. Sądzę, że można by też kupić specjalne testy do wody, aby ustalić, jakiej jakości wodę ma się w swoim domu.
Cześć. Ja na szczęscie mam dobrą wodę i nie potrzebne mi żadne filtry. Mankament tylko taki, że nie mieszkam w kraju. Czasem zjeżdżam do rodziców i postanowiłam im kupić dzbanek do filtracji, bo czajnik tak zakamieniały, że co dwa dni trzeba kwasek cytrynowy kupować, żeby doprowadzić go do stanu używalności. Słyszałam, że dzbanki Zelmer są dobre. Nie wiem tylko też jakie filtry do wymiany się stosuje, bo też są różne firmy. Cenowo też nie wiem ile.
Witam. Cenowo takie filtry do dzbanka kosztują kilka złotych a więc nie dużo, jak na miesiąc użytkowania. Średnio takie filtry stosuje się miesiąc czasu, albo na filtrowanie ok 300l wody. To wystarczy na użytkowanie dla rodziny w okresie jednego miesiąca. Jak dla mnie taki system filtrujący jest najskuteczniejszy.
Siemka. Filtrów do wody jest wiele. Jedne są dzbankowe, inne to całe systemy do domu, jeszcze inne tylko do kuchni, łazienki czy tylko do przemysłu. W zależności od zapotrzebowania znajdzie się coś odpowiedniego w sklepie filtrybb.pl. Są tam dobre ceny na określone filtry.
Dzień dobry. Ja polecam tu zajrzeć http://www.filtrybb.pl/content/14-dobor-filtrow. Duży wybór jest filtrów dobrych marek w naprawdę przystępnych cenach. Sama tu kupwałam i jestem zadowolona Smile
Przekierowanie