Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Czy w aptekach w Bydgoszczy dostępne są mleka dla dzieci wszystkich producentów?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Będę szczesliwą mama trojaczków Smile Tak wiem, że mi zazdrościcie tyle szczescia na raz, ale pewnie tej roboty co dzieciaczkami będę miala to już nie Smile Właśnie się przygotowuje na przyjscie na świat moich maluchów. Na pewno będę potrzebowala duzo mleka, bo sama ich nie wykarmie. Każdy może pic inne, wiec chciałam zapytac czy w bydgoskich aptekach dostane mleka różnych firm?
O kurczę to faktycznie masz dużo szczęścia i duzo pracy. Ale głowa do góry plusy na pewno przesłonią Ci ewentualne minusy. Odeśpisz jak dzieci trochę podrosną… Co ja mówię, wtedy to też jest niemożliwe Smile))
Hehe, no myslę u mnie to będzie po trzy razy niemożliwe…
Pewnie kogos do pomocy będziesz musiala mieć. Jeśli chodzi o dostep do mleka, to muszę Ci powiedziec, że z tym problemu to raczej nie ma. Moje dzieci też piły tylko sztuczne i trochę trwało zanim dobraliśmy odpowiednie. Ale nie było problemu z kupnem. Na przyjład Apteki Gemini mają spory wybór artykułów dla maluchów.
Generalnie we wszystkich aptekach można kupić takie mleka. Ja akurat kupowalem tutaj http://aptekigemini.pl/apteki/kujawsko-p...ydgoszcz,5 może z kolegą się w kolejnce kiedys minęliśmy, bo chodziliśmy do tej samej apteki Bydgoszcz to nie jest w końcu wielka aglomeracja.
Kto wie…
Wielka to może nie jest, ale jak na polskie warunki to dosc duze miasto. Wiadomo jeszcze jakis czas temu był to miast wojewódzkie. A tutaj jeszcze bliska obecność Torunia sprawia, że ludzi na tak niewielkim stosunkowo obszarze jest bardzo dużo, co akurat chyba sprzedawców nie martwi…
Przekierowanie