Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Japonia jako miejsce pielgrzymki.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry. Chciałabym wybrać się z córką na pielgrzymkę do Japonii, co wiem nie będzie łatwym zadaniem. Interesuje nas pielgrzymka śladami św. Maksymiliana Kolbe. Chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał już okazję wyruszyć na taką wyprawę oraz z jakim biurem czy organizacją jechał? Jest to duże przedsięwzięcie aż do Japonii dlatego chce, aby wszystko było dobrze zorganizowane.
Hej. Jeżeli chodzi o wycieczkę do Japonii Misja Travel jest najlepszym biurem pielgrzymkowym, który od niedawna zajmuje się także organizacją pielgrzymek do Japonii. Byłam na organizowanym przez nich wyjeździe i byłam bardzo zadowolona. Dodam, że był to ich pierwszy wyjazd do Japonii i wszystko odbyło się bez najmniejszych problemów.
Witaj. Bardzo polecam Ci odbyć pielgrzymkę śladami św. Maksymiliana Kolbę. Osobiście sami z żoną wybraliśmy się tam, bez pomocy żadnego biura, ponieważ zrobiliśmy to przy okazji wakacji w Japonii. Co do wspomnianego biura podróży to jak najbardziej polecamy, ponieważ byliśmy z nimi na wyprawie do Gruzji – taka wycieczka objazdowa. Oprócz tego wiem, że mają specjalne nagłośnienie dla muzeów, ponieważ mój brat u nich to wypożyczał na jedną ze swoich wycieczek.
Witajcie! Również skorzystałam z oferty tego biura na pielgrzymkę do Japonii i byłam zachwycona. Wszystko świetnie zorganizowane, odwiedziliśmy wiele miejsc, hotele czyste i wygodne, jedzonko zapewnione. Polecam!
Dzień dobry, polecam Pani rozejrzeć się do katolickich biurach podróży, które oferują takie wyjazdy. Wspomniane wcześniej biuro także znam, ponieważ moja siostra wyjeżdżała z nimi na dwie pielgrzymki i była zadowolona.
Przekierowanie