Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Szukam firmy szkoleniowej do nawiązania współpracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dzień dobry, od kilku lat prowadzę działalność i zauważyłam, że mój zespół zacząć się zawodowo wypalać. Wobec tego chciałabym im zorganizować jakieś szkolenia z coachem, które pomogą poprawić nie tylko ich wydajność pracy, ale także zadowolenie z tego co robią. Możecie polecić mi jakąś firmę szkoleniową w Poznaniu, która zrobi dla moich pracowników takie szkolenia?
Witam, myślę, że to bardzo dobry pomysł na rozwój pracowników. W Poznaniu działa wiele instytucji świadczących takie usługi, ale dla mnie bezwarunkowym liderem w tej dziedzinie na rynku poznańskim jest dobra firma szkoleniowa skupiająca w swoich szeregach najlepszych profesjonalistów. Współpracuję z nimi od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolony!
Tak, tak, tak! Zgadzam się z moim przedmówcą! Ja również zorganizowałam szkolenia coachingowe dla moich pracowników i efekty są naprawdę zdumiewające! Przy okazji pokusiłam się o kilka sesji coachingu biznesowego, które pomogły mi lepiej zrozumieć dynamikę firmy, a także pozwoliły mi wyznaczyć dalszą ścieżkę rozwoju przedsiębiorstwa. Naprawdę polecam.
Serdecznie dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
Przekierowanie