Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Na czym polega escape room?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nazwę tylko kojarzę ze słuchu i nic wiecej. Ale mam ochote tam zajsc, nei ukrywam. Bo wiele pozytywnych opinii o escape roomach słyszałam. Czy ktos wie na czym to dokładnie polega?
To jest po prostu zabawa gra, że ty i twoi znajomi macie godzinę to chyba standardowo godzina jest i musicie rozwiązując zagadki wydostac się z pokoju. Tylko trzeba być kreatywnym i czasami wyłączyć logiczne myslenie.
Bylam tam ze swoja rodzina. Nieziemsko Wink Jeszcze nigdy tak nei wczulam się w żadna gre. Każdy pokoj ma wlasny zestaw zagadek które prowadza do celu. W Poznaniu jest http://darkhouse.com.pl/ wiec jak chcesz to tu zajrzyj. maja dwa pokoje: szpital psychiatryczny i Sierociniec. Wybierz co ci bardziej pasuje po prostu tematycznie.
Jak nie wiesz czym jest escape room to po prostu poczytaj w necie o zasadach gry. Bo każdy pokoj bazuje na tym samym. Sa zagadki, określony czas i ani minuty wiecej. No i myslenie wlaczone ; ) taka sprawa. Takie pokoje escape room sa dobre dla rodziny znajomych tez na eventy integracyjne. Ciekawa opcja niż jeździć tylko na ogniska czy kuligi Tongue
Przekierowanie