Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Gdzie znajdę solidnego producenta okien?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, pracuję przy budowie nowoczesnego osiedla, mieszkania są tak zrobione, żeby były jak najbardziej energooszczędne. Szukam solidnych okien do wykończenia. Będę tego brał hurtowe ilości i nie chciałbym się nadziać na byle co. Cena nie jest dla mnie aż tak istotna jka jakość materiału. Oczywiście termoizolacyjność stawiam na pierwszym miejscu. Ale też fajnie by było żeby były odporne na światło i wilgoć, to takie podstawy ważne dla mnie.
Świetne okna robi ProducentOkien. Bardzo dużą uwagę przywiązują do termoizolacji. Aluminiowe okna mają wewnątrz specjalne warstwy, które chronią przed utratą ciepła. Ą też sztywne i wytrzymałe, bardziej plastyczne są okna pcv, które tez świetnie izolują. W każdym razie myślę, że lepszego producenta nie znajdziesz.
Ja zawsze robię zamówienia na tej stronie producentokien.eu/ . Mam do nich ogromne zaufanie. Ja zajmuję się w mojej firmie właśnie zamówieniami i musze każdą firmę dokładnie prześwietlić zanim podejmiemy z nimi współpracę. Pod względem solidności i wykonania są najlepsi.
Pomyśl o oknach aluminiowych. Teraz robią naprawdę bardzo dobre. Informacje na ten temat przeczytasz tutaj producentokien.eu/okna-aluminiowe/ . Moim skromnym zdaniem pod kątem termoizolacyjności to jedne z najlepszych. Fajne jest to, ze teraz te okna przeplatają specjalnymi izolacyjnymi warstwami.
E tam, lepiej weź okna pcv. Są niezawodne, trzymają ciepło, na pewno nie będzie strat ciepłą zimą, a o to głównie chodzi. Jak jest za gorąco to zawsze można okno otworzyć lub uchylić.
Co wy tam wiecie, nie ma to jak naturalne drewno. O to walśnie chodzi, żeby dom miał naturalną wentylację. Liczy się też wygląd. Plastik czy aluminium nigdy nie będzie tak wyglądał jak drewno.
Ja chyba jednak postawię na pcv albo aluminium. Producent rzeczywiście godny uwagi. Wszystko zależy od celu. Mi zleży na izolacji tobie na wentylacji. Dlatego dla ciebie lepsze jest drewno dla mnie pcv lub nowoczesny aluminium.
Ok jak tam chcesz Wink
Przekierowanie