Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Gdzie można kupić dobry sprzęt fryzjerski?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, szukam jakiegoś fajnego sklepu z sprzętem fryzjerskim. Przez parę lat pracowałam jako fryzjerka i teraz chcę otworzyć swój własny salon. Tylko nie wiem gdzie mogłabym go wyposażyć. Może ktoś z branży mi coś podpowie?
świetnej jakosci sprzęt fryzjerski możesz zamówić tutaj http://www.meble24h.com.pl/17-sprzet-fryzjerski. Kupisz tutaj wszystko co będzie ci potrzebne, lokowki, wąłki, maszynki, karbownice, nożyczki, degażówki, suszarki, nawilżacze, klimazony i stelityzatory. wrato postawi.ć na dobry sprzęt, bo niezawodność to podstawa w salonie fryzjerskimWink Nikt nie lubi jak mus się coś psuje lub wymyka spod kontroli.
Kupowałem w tym sklepie myjnię fryzjerską i jestem bardzo zadowolony. Jeszcze takiej nie miałem. Bardzo wygodna dla fryzjera, odpowiednia wysokość, regulacja zagłówki i dodatkowe szafeczki. Już się tak nie męczę jak kiedyś i mogę dłużej pracować. Poza tym jestem o wiele lepiej nastawiony do pracy Wink
super, dzięki przyda się wszystko, a szczególnie ta myjnia. Dużo osób poleca ten sklep. Myślę, ze musi być naprawdę dobry.
Przekierowanie