Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Unowocześnić swój sklep, poradźcie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich od wielu lat prowadzę mały sklep spożywczy i chciałabym go trochę unowocześnić. Nowa pracownica podsuwa mi jakieś pomysły, w tym większe skomputeryzowanie zaplecza. Zastanawiam się też nad lepszymi etykietami. Poradzicie mi coś? co warto mieć w tak zwanym nowoczesnym sklepie?
mamy z mężem własną, mini produkcję miodu i zaczęliśmy się unowocześniać od bardzo prostej rzeczy. Nasze etykiety samoprzylepne zyskały nowy wygląd, trochę bardziej się postaraliśmy w ich kreowaniu. Najpierw zgłosiliśmy się do firmy wspierającej rozwój przedsiębiorstw, oni podpowiedzieli nam jak warto projektować etykiety i przygotowali dla nas pierwszy sort.Smile nowoczesny design ma znaczenie!
pracownica ma rację, sprawdzony program do zarządzania sklepem spożywczym jest wybawieniem dla przedsiębiorcy. Bardzo ułatwia pracę i kiedy wszystko jest zintegrowane masz mniej zmartwień na głowie. Możesz bardziej kontrolować co dzieje się na magazynie i jednocześnie masz dostęp do statystyk, na przykład w jakiej godzinie masz największy ruch, który produkt sprzedaje się lepiej, który gorzej
skomputeryzowanie sklepu to dobra decyzja, zgadzam się. Ja na swoim zapleczu mam od niedawna mam drukarkę samoprzylepnych etykietek i jest super, teraz działamy bardziej samodzielnie, nie musimy drukować u różnych firm.;D a co do statystyk to kolega wyżej ma rację. Możesz dzięki temu sensownie planować magazynowanie i same kupowanie produktów, wiesz już na przykład jaki towar w jakim okresie czasu może się sprzedać, a jaki nie.
właśnie, trudno jest to samemu oszacować, nawet gdyby się siedziało z zeszytem w ręce… człowiek to jednak człowiek i wiele rzeczy umknie jego uwadze. A porządne statystyki i analizy to podstawowe narzędzie współczesnego przedsiębiorcy.
dobrze was poczytać, dzięki. Nie wiedziałam nic o tych komputerowych statystykach i analizach, brzmi naprawdę ciekawie. Wszystko zawsze bardziej robilam na okoWink
Przekierowanie