Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Jak uszczelnić okna?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, ostatnio zauważyłam, że moje okna nie są szczelne. Jak wiał silny wiatr to firanki fruwały wysoko i daleko od okien. Teraz już wiem dlaczego wzrosły mi rachunki za energię. Zanim będę mogła wymienić te okna minie trochę czasu – muszę oszczędzić pieniądze ze swojej lichej emerytury, ale czy nie ma rozwiązania tańszego, alternatywnego?
dzień dobry, pewnie że jest – całkiem dobre rozwiązanie. W tym przypadku uszczelka załatwi cały problem. Sa w sklepach takie produkty samoprzylepne, które zakłada się samemu – tylko musisz powiedzieć do czego to ma służyć, żeby kupić produkt odporny na działanie warunków atmosferycznych, jeśli ma być założony przy oknie.
Gumowa uszczelka ma mi załatwić ten temat? Dzięki niej będę miała cieplej w domu?
oczywiście, że tak – a dlaczego nie? Jeśli zwrócisz uwagę na parametry techniczne uszczelek gumowych do szyb to przekonasz się, że mogą one przyczynić się do zmniejszenia rachunków za energię i zlikwidowanie przeciągów.
A do drzwi też są takie uszczelki? Jakiego producenta wybrać?
jeśli chodzi o uszczelki do drzwi drewnianych wybieram zawsze firmę Tesa, ponieważ mają najlepsze produkty o najlepszych parametrach.
Ja zawsze wybieram tego producenta.
Przekierowanie