Forum nowoczesnamalopolska.pl

Pełna wersja: Oświetlenie sypialni
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, zmieniamy właśnie z mężem swoją sypialnię i pomyśleliśmy o zmianie oświetlenia. Obecnie mamy jedną lampę której światło jest tak silne, że umarłego postawiłoby na nogi – nie mamy takiego swiatła nastrojowego. Co polecacie do sypialni? Jakie oświetlenie?
moim zdaniem główne źródło światła powinno być właśnie dość mocne i dawać odpowiednią jasność – mimo wszystko w sypialni się to czasami przydaje :-) nastrój można robić jakim dodatkowym sypialnianym oświetleniem – np. gustownymi lampkami przy łóżku. Wtedy nie trzeba wstawać niepotrzebnie :-)
to prawda – niepotrzebne wstawanie w sypialni jest zbędne. Ale ja w sypialni jako główne źródło światła zamontowałam sobie lampę wiatrak. Po ciężkim upalnym dniu taki chłodek się przydaje. Nie chciałam klimatyzacji bo jest niezdrowa a taki wiatrak spełnia swoją rolę.
dokładnie – ja też szukam takiej lampy, ale żeby była stylowa, a nie taka obskórna jak kiedyś te lampy z wiatrakiem. Gdzie kupiłaś swoją?
odwiedź stronę sklepu internetowego http://mariner-lampy.pl/pl/c/Wiatraki/328 tam maja na prawde duży wybór i produkty stylowe, nowoczesne – w niczym nie przypominające starych rozwiązań z lat 90 a może nawet 80 :-)
Przekierowanie